AK Parti'nin Ankara Kongre Tarihi Belli Oldu

Sincan’da, Sincan Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Matematik Müzesi açılışına katılan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan AK Parti Ankara Kongresinin tarihini açıkladı.

AK Parti'nin Ankara Kongre Tarihi Belli Oldu

Sincan’da, Sincan Belediyesi tarafından yapımı gerçekleştirilen Matematik Müzesi açılışına katılan AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan AK Parti Ankara Kongresinin tarihini açıkladı. 

 AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, AK Parti Ankara İl Kongresi’nin tarihinin netleştiğini ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uluslararası programlarında önemli bir değişiklik olmaması halinde 17 Şubat 2021 Çarşamba günü kongrenin yapılacağını  bildirdi.

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan “Ankara kongresi için 14 Şubat’ı mı bekliyorsunuz, Sevgililer Günü mesajı mı var?” sorusu üzerine “Tabi Sevgililer Günü mesajımız var ancak Sevgililer Günü’ne denk gelmedi, 17 Şubat oldu. 17 Şubat’ta inşallah Ankara il kongremizi gerçekleştiriyoruz. Cumhurbaşkanımızın uluslararası programlarında bir değişiklik olmazsa tarih net, 17 Şubat’ta inşallah sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle gerçekleştireceğiz. Cumhurbaşkanımız kongrelere bağlandığında 1 Milyon üye seferberliği ile Türkiye’de 1 Milyon üye yapıldığını söylüyor ve bundan dolayı teşkilatlarımıza teşekkür ediyor. Sincan’da yalnızca Ankara birincisi değil Türkiye birincisi oldu. Sincan zaten bizim bu davamızda her daim hep öncü olmuştur. Allah razı olsun. Ahirete irtihal edenlere de Allah rahmet eylesin. Etimesgut ve Sincan Tüm Türkiye’de birinci oldular. Sincan birinci, Etimesgut ikinci. Ankara’da 103 bin 546 üye ile Aralık 31 akşamında kapattık. Şimdi tekrar Ocak ayınca başladık, 8 bini, 9 bini geçtik. Vatandaşımızın, milletimizin bilhassa Ankaralı hemşehrilerimizin sayın Cumhurbaşkanımıza sevdası, ilgisi, desteği, bu mücadelesinde resmi olarak da taraf olması bizi ayrı bir şekilde gururlandırdı, onurlandırdı. Ben buradan da Ankaralı hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun. Bu yapılan çalışmayla sayın Cumhurbaşkanımızın sesine daha çok ses verdiler. Yani 103 bin yeni üye, Ankara’da 765 bin Recep Tayyip Erdoğan var diyoruz. O üyelerimizle beraber de daha çok üyelerimizi aktif edecek çalışmalarımızı arkadaşlarımızla planlıyoruz. Tüm Türkiye’de baktığınız zaman da yüzde onunu sadece Ankara yapmış durumda. Hayırda yarışta Ankara olarak en öndeyiz. Tabii ki bu başarı, bütün teşkilatlarımızın, kadın kollarımızın, gençlik kollarımızın, mahalle temsilcilerimizin, sandık yönetimlerimizin, meclis üyelerimizin başarısı, burada en az pay benim payımdır. En çok pay bizim teşkilatımızın bilhassa kadın ve gençlik kollarındaki, bilhassa mahallede çalışan arkadaşlarımızın başarısı. Bizimki torbadaki ufacık bir tanedir ama onların başarısı daha çok. İlçe başkanlarımızın, belediye başkanlarımızın herkesin payı çok. Allah hepsinden razı olsun.” cevabını verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204