Angara TV için Geri Sayım Başladı

Keçiören Belediyesi bünyesinde yayın hayatına başlayacak olan Angara TV'nin açılışı için geri sayım başladı.

Angara TV için Geri Sayım Başladı

Keçiören Belediyesi bünyesinde yayın hayatına başlayacak olan Angara TV için geri sayımın başladığını söyleyen Keçiören Belediye Başkanı Turgut Altınok, “Radyo Angara'yı 23 Nisan'da hizmete açtık. Angara TV'yi de önümüzdeki günlerde açmak için içerik planlamalarımızı ve program çekimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Kültürümüzü, tarihimizi ve özümüzü vatandaşımıza tanıtacağımız bu mecramızda ismine yakışır bir şekilde Ankara'mızla ilgili de dolu dolu yayınlar gerçekleştireceğiz” dedi.

“Her kesime yönelik programlar yer alacak”

Başkan Altınok, Ankaralılık ve Başkentlilik vurgusunun öne çıkacağı Angara TV yayınlarının vatandaştan gelen talepler ve onlarla yapılacak olan istişarelere göre şekilleneceğini belirterek şunları kaydetti:

“Angaralılık ve Başkentlilik bilincine ilişkin farkındalık oluşturmayı ilke edinen Angara TV, başta şehrimizin tarihi ve kültürel derinliklerini gün yüzüne çıkarmayı, milli ve manevi değerlerimize sahip bireyler yetişmesine katkı sağlamayı, başkentimizin siyasi, bürokratik ve yaşayan tarihi değerlerini kayıt altına almayı başaracaktır. Televizyon kanalımız internet üzerinden erişime açılacak ve özellikle gençlerimizin bu araçlar üzerinden bizlerle bağlantı kurabilmesine olanak sağlayacak ve her yönüyle yeni nesil bir platform olacak. Yayınlarımızda her kesimden vatandaşımız kendi ilgi alanına ve kendi dünyasına yönelik programlar bulabilecektir.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER