Ankara'da Bulduğu Para Dolu Çantayı Sahibine Teslim Etti

Ankara'da bir alışveriş merkezinde temizlik görevlisi olarak çalışan Musa Yılmaz, lavaboda çanta içinde bulduğu 45 bin TL'yi sahibine teslim etti.

Ankara'da Bulduğu Para Dolu Çantayı Sahibine Teslim Etti

Ankara'nın Çankaya ilçesindeki bir alışveriş merkezinde temizlik görevlisi olarak çalışan Musa Yılmaz, lavaboları temizlediği sırada içi para dolu çanta buldu. Yılmaz, çantanın içinde yüklü miktar para olduğunu anlayınca durumu alışveriş merkezinin yetkililerine bildirdi. Çantanın H.G.'ye ait olduğu belirlendi. Alışveriş merkezine çağrılan H.G.'ye içinde 45 bin TL olan çanta teslim edildi. Yılmaz, alışveriş merkezi yönetimince "ayın personeli" seçilerek, sergilediği davranıştan dolayı teşekkür belgesine layık görüldü.

"TEKRAR OLSA AYNI DUYARLILIĞI GÖSTERİRİM"

Para dolu çantayı bulduğu sırada ne yapacağını şaşırdığını söyleyen Musa Yılmaz, "Rutin temizliğimi yaptığım sırada lavabonun kenarında çanta buldum. Önce ne yapacağımı bilemedim, merak ettim. Ardından yetkili amirime bilgi verdim, çantayı teslim ettim. Daha sonra alışveriş merkezi yetkilileri çantanın sahibine ulaştılar. Çantanın sahibi bana çok teşekkür etti. Tekrar böyle bir durumla karşılaşsam aynı duyarlılığı gösteririm" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204