Ankara'da Hafta Sonu Melek Mosso Rüzgarı Esecek

Ankara Büyükşehir Belediyesi normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte Başkentlileri 'Büyükşehir Parklarda' konser programlarıyla buluşturmaya devam ediyor.

Ankara'da Hafta Sonu Melek Mosso Rüzgarı Esecek

Pandemi sürecinde ara verilen birçok etkinlik ve konser programı normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte yeniden başladı.

    Başkentlileri ünlü sanatçılarla buluşturan “Büyükşehir Parklarda” açık hava konser programlarını başlatan Büyükşehir Belediyesi, her hafta sonu vatandaşlara müzik ziyafeti sunacak.

BAŞKENT’TE MUTLULUK VE MÜZİK ZAMANI    

    Geçtiğimiz hafta Işın Karaca ve İsmail Altunsaray’ın konserleriyle park ve rekreasyon alanlarının kapılarını ünlü sanatçılara açan Büyükşehir Belediyesi, Başkent’te ‘mutluluk ve müzik zamanı’ sloganıyla Ankaralıların yaz akşamlarında hoşça vakit geçirmesini sağlamayı amaçlıyor.

    Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından düzenlenen ücretsiz açık hava konserleriyle ünlü isimler Başkent’te ağırlanırken, bu hafta sonu Melek Mosso konser verecek.

    ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak Melek Mosso konseri, 10 Temmuz Cumartesi günü saat 20.00'da 30 Ağustos Zafer Parkı'nda gerçekleşecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER