Ankara'da Kayıplara Karışan 15 Yaşındaki Çocuktan Günlerdir Haber Alınamıyor!

Ankara'da 2 gün önce okuldan kaçarak kayıplara karışan Kardelen Yavuz'un ailesi, kızlarından gelecek iyi haberleri bekliyor.

Ankara'da Kayıplara Karışan 15 Yaşındaki Çocuktan Günlerdir Haber Alınamıyor!

İddiaya göre, lise öğrencisi olan 15 yaşındaki Kardelen Yavuz, 2 gün önce öğle arasında dersinin boş olduğunu söyleyerek okuldan çıktı ve kayıplara karıştı.

"İKİNCİ GECE O ODADA SENİ GÖRMEMEK BENİM İÇİN ÇOK KÖTÜ OLDU"

Kızına evine dönmesi için çağrıda bulunan anne Yavuz, "Annecim parayı aldığın için de gittiğin için de kızgın değilim sana. Düne kadar kızgındım aslında. Ne hissettiğimi bilmiyordum. İkinci gece o odada seni görmemek benim için çok kötü oldu. Ne olduğunu tam olarak anladım. Biliyorum ergenliğin bitince hepsi bitecek. Bana olan kırgınlığın geçer mi geçmez mi bilmem, ama ben dayanmaya karar verdim. Herhalde aramızda bir daha hiç çatışma olmaz. Elimden geldiği kadar aramızda bağrışma olmaması için gayret edeceğim. Hayal ettiğin hayatı sunmak için elimden gelenin daha fazlasını vereceğim. Senin ve kardeşlerinin canı sağ olsun. Ne olmuş olursa gel. Önemli olan canının sağ olması. Burada olman. Mutlu olman. Benden uzaklarda mutlu olacağını bir an düşünüp uzaklaşmış olabilirsin ama olmaz. Ben bile hala annemi görmeden yapamıyorum. Ben seni çok seviyorum. Bu evdeki herkes seni çok seviyor" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204