Ankara'da Korku Dolu Anlar: Rögar Kapağı Patladı!

Ankara'nın Mamak ilçesinde, yerinden fırlayan rögar kapağı yolda bulunan bir kadını yaraladı. Meydana gelen patlama sesi korkuya neden oldu.

Ankara'da Korku Dolu Anlar: Rögar Kapağı Patladı!

Mamak ilçesi Boğaziçi Mahallesi, 928'inci Cadde’de yer altında elektrik kablolarının geçtiği boruda patlama meydana geldi. Patlama ile birlikte rögar kapağı yerinden fırladı. Kapak, o sırada birkaç metre uzaklıkta yol kenarında bekleyen kadının bacağına isabet etti. İsmi öğrenilemeyen kadın, çağrılan ambulansla hastaneye kaldırılıp tedaviye alındı.

Patlamanın ardından bölgede bir süre elektrik kesintisi yaşandı. Polis ekipleri, rögar kapağının çevresine güvenlik şeride çekerek önlem aldı.

OLAY SANİYE SANİYE YANSIDI

Kapağın yerinden fırlayıp kadına isabet ettiği anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde patlamayla birlikte kapağın fırlaması ve kadının yere düşmesi yer aldı.

"ÇOK BÜYÜK BİR PATLAMAYDI"

Olayın gerçekleştiği caddede market işleten 68 yaşındaki Hacı Ahmet Koç, patlamanın çok şiddetli olduğunu belirterek, "Dışarıda işimle uğraşırken çok şiddetli bir patlama sesi geldi. Nereden geldiğini anlayamadım. Rögar kapağından dumanlar çıkmaya başlayınca nerede olduğunu anladım. Patlamadan kısa süre önce rögar kapağının üzerinde genç bir kadın duruyordu, sonra çekildi. Ondan sonra patlama gerçekleşti. Kadın yere düştü. Ama çok büyük bir patlamaydı. Patlama sonrasında bir süre elektrikler kesildi ve bir süre yanık kablo kokusu geldi" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER