Ankara'da Muhtara CHP'den Baskı!

Ak Parti’li Mamak Belediyesi ile uyumlu çalışan Şahintepe Mahallesi Muhtarı CHP’li Hüseyin Börekçi CHP'lilerden baskı görüyor.

Ankara'da Muhtara CHP'den Baskı!

Ankara Şahintepe Mahallesi Muhtarı CHP’li Hüseyin Börekçi Ak Parti’li Mamak Belediyesi ile uyum içerisinde çalıştığı için CHP’liler tarafından baskıya uğradı. CHP'liler mahallede yapılan bazı icraatlara zarar verdi. Yaşanan tartışmaların ardından Börekçi CHP’den istifa etti. Ulusal Kanal’a konuşan Hüseyin Börekçi mücadeleye devam edeceğini vurguladı.

Mamak Şahintepe Mahallesi Muhtarı Hüseyin Börekçi Mamak Belediyesi ile hareket ettiği gerekçesiyle CHP’liler tarafından baskı altında bırakıldı.

Ankara Şahintepe Mahallesi Muhtarı Hüseyin Börekçi Ak Partili Mamak Belediyesi’ne Başkan Yardımcısı seçilen Ekin Mahallesi Eski Muhtarı Şener Şahinkaya’yı ziyaret etti.

Ziyaret sonraki mahalledeki CHP’liler Börekçi’ye Ak Partili Mamak Belediyesi ile hareket ettiği gerekçesiyle tepki gösterdi.

Hüseyin Börekçi, yaşananların ardından CHP'den istifa etti. 

Börekçi "Muhtar da vatandaşın istek, arzu, taleplerini devlete iletmek ve çözmekle yükümlüdür. Biz hiçbir partinin arka bahçesi olarak seçime girmedik. Bize Ak Partili diyerek baskı yaptılar. " dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204