Ankara'da Vinç Dehşeti: Park Halindeki İki Otomobili Biçti

Ankara'da kaldırma ünitesi seyir halindeyken yerinden çıkan vinç dehşet saçtı. Vinç, park halindeki iki otomobili biçti.

Ankara'da Vinç Dehşeti: Park Halindeki İki Otomobili Biçti

Ankara'nın Altındağ ilçesi Dalboyu Caddesi’ndebir vincin karıştığı kazada, facianın eşiğinden dönüldü. Seyir halinde olan vincin kaldırma ünitesi yerinden çıkarak savruldu.

Savrulan kaldırma ünitesi park halinde duran iki araca çarparken, vinç ünitesinin adeta biçtiği araçlar sürüklendi.

Şans eseri olayda can kaybı yaşanmazken, araçlardan biri kullanılamaz hale geldi. Diğer araçta da maddi hasar oluştu. Kazadan sonra bölgeye intikal eden trafik ekipleri, olay hakkında inceleme başlattı. Kaza anı güvenlik kamerasına da yansıdı.

Kazada aracının perte çıktığını söyleyen Bilal Özdemir, "Olay anında biz yukarıdaydık. Bize komşularımız haber verdi. Aşağı indiğimizde arabamızın üst tarafını pert etmişler. Araba perte çıkıyor. Vinççi arkadaşlar takmış bunları. İstemeyerek olan bir şey ama. Maddi hasarlı iki araç. Şu anda tamire gitti. Araçlardan birisi benimdi. Aracım herhalde perte çıkacak. Arabayı kimseye satamayız ki. İlk duyduğumda üzüldüm. Mal canın yongası. O an benim aracın içinde olmamam beni kurtardı. Arabaya binmiş olsaydım çok kötü olacaktı." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204