Ankara'nın Sincan İlçesindeki Zincir Markette Çay Stokçuluğu! Zabıtalar Göz Açtırmadı.

"Çay fiyatlarına zam yapılacak" haberlerini alan market çalışanları iş başında yakalandı.

Ankara'nın Sincan İlçesindeki Zincir Markette Çay Stokçuluğu! Zabıtalar Göz Açtırmadı.

"Çay fiyatlarında artış olacak" haberlerinin ardından stokçular harekete geçti! Ankara'nın Sincan ilçesinde bir zincir markette kaydedilen ve sosyal medyada büyük tepki toplayan görüntülerde; market rafındaki çayların toplanarak stok yapıldığı görülüyor. Görüntüler üzerine harekete geçen Sincan Belediyesi zabıta ekipleri, süper markette inceleme yaptı. Ekipler markete ceza kesti. Çay fiyatlarına zam yapılacak" haberleri sonrası her zamanki gibi fırsatçılar yine sahneye çıktı.

Ankara'nın Sincan ilçesinde hizmet veren bir zincir markette, zam haberlerinin ardından market rafındaki çayların toplanarak stok yapıldığı görüldü.O anlara ait görüntüler, markette bulunan bir vatandaş tarafından kayda alınıp sosyal medyada paylaşıldı.

"ZAM GELİYOR, O YÜZDEN ÇAYLARI TOPLUYOR"

Görüntülerde, "Zam mı gelecek?" sorusuna "Zammı gelecek?  Evet yüzde 40'lık zam geliyor o yüzden topluyor" şeklinde yanıt verildiği görülüyor.

EKİPLER MARKETE CEZA KESTİ

Sosyal medyaya düşen görüntüler büyük tepki topladı. Görüntüler üzerine harekete geçen Sincan Belediyesi zabıta ekipleri, süper markette inceleme yaptı. Ekipler markete ceza kesti.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2022, 15:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204