ASO Başkanı Nurettin Özdebir'den Fahrettin Koca'ya Çağrı

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenerek koronavirüs aşılama sürecinde öncelikle gruplara sanayi çalışanlarının da alınmasını talep etti.

ASO Başkanı Nurettin Özdebir'den Fahrettin Koca'ya Çağrı

Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir,  Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenerek  koronavirüs aşılama sürecinde öncelikle gruplara sanayi çalışanlarının da alınmasını talep etti.

Koronavirüs salgıınıyla mücadele kapsamında  sağlık çalışanlarının aşılanmasına bugün başlandı.

. Ankara Sanayi Odası Başkanı Nurettin Özdebir, bu süreçte öncelikli gruplara sanayi çalışanlarının da alınması gerektiğini söyledi.

ÖNCELİK TANINIRSA TÜRKİYE ÜRETMEYE DEVAM EDER

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya seslenen ASO Başkanı Özdebir, "Türkiye'nin derdi cari açık. Bu cari açığı kapatabilmemiz için bizim üretimimize artarak devam etmemiz lazım. Üretim gücümüzün en büyük unsuru ise insan kaynağı. Bu insan kaynağını da öncelikli gruplar içine alırsanız çok mutlu oluruz."  ifadelerini kullandı. 

 hastalananlardan dolayı yavaş yavaş sıkıntı yaşamaya başladıklarını belirten Özdebir, "Sağlık Bakanımız sanayide çalışanlara öncelik tanırsa Türkiye üretmeye devam eder."  dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204