'Breaking Bad' Ankara'da Gerçek Oldu

Aile hekimi Ömer Ali E. , hastası Gökhan D. ile birlikte uyuşturucu madde ticaretinden gözaltına alındı.

'Breaking Bad' Ankara'da Gerçek Oldu

Aile hekimi Ömer Ali E. , hastası Gökhan D. ile birlikte uyuşturucu madde ticaretinden gözaltına alındı. A

Ankara Emniyet Narkotik Suçlarla Mücadele ekipleri, İstanbul’dan Ankara’ya uyuşturucu sevkiyatı yapılacağı istihbaratı üzerine çalışma başlattı.

Uyuşturucunun karton kutular içerisinde İstanbul’dan bir yolcu otobüsüne verildiği bilgisi üzerine otobüs takibe alındı. Ankara’ya giriş yapan otobüs Mamak ilçesinde yol üzerinde durarak karton kutuları Gökhan D.’ye (27) teslim edince operasyon başlatıldı.

Karton kutularda 5 bin 180 adet uyuşturucu hap ele geçirildi.

HASTASINI ‘TORBACI’ YAPMIŞ

Emniyet’te sorguya alınan Gökhan D. ifadesinde uyuşturucu hapları, aile hekimi Ömer Ali E.’ye (50) götürdüğünü söyledi. Bunun üzerine 26 yıllık aile hekimi Ömer Ali E., gözaltına alındı. Ömer Ali E., Emniyet’teki ifadesinde Gökhan D.’yi sadece hastası olduğu için tanıdığını, uyuşturucu ile ilgisi olmadığını söyledi. Ancak Gökhan D.’nin telefonunda yapılan incelemede, Ömer Ali E.’nin otobüs bilgileri, uyuşturucu kutusunu nerede alacağı ve nereye götüreceğine dair bilgilerin yer aldığı mesajlar tespit edildi.

AKILLARA BREAKİNG BAD GELDİ

Ankara’da yaşanan bu olay, akıllara benzer bir hikâyenin konu edildiği ‘Breaking Bad’ dizisini getirdi. Bryan Cranston ve Aaron Paul’ün başrolleri paylaştığı Breaking Bad dizisi, son 20 yılın en iyi dizisi olarak görülüyor. 

Güncelleme Tarihi: 04 Nisan 2021, 12:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204