Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Spor Konseyi Taş Yapı Seyit Taş turnuvası başlıyor

Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Spor Konseyi’nin gelenekselleşen ve bu sene 9 düzenlenecek olan Halı Saha Futbol Turnuvası için ÇELEBİBAĞ Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği Başkanı , TAŞ YAPI İNŞAAT Yönetim Kurulu Başkanı Seyit A. Taş’ı Ankara İncek'te bulunan ofisinde ziyaret ederek sponsorluk teklifinde bulunuldu.

Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Spor Konseyi Taş Yapı Seyit Taş turnuvası başlıyor

Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Spor Konseyi’nin  gelenekselleşen ve bu sene 9. düzenlenecek olan Halı Saha Futbol  Turnuvası için ÇELEBİBAĞ Köyü Kültür ve Yardımlaşma Derneği  Başkanı , TAŞ YAPI İNŞAAT  Yönetim Kurulu Başkanı  Seyit A. Taş’ı Ankara İncek'te bulunan ofisinde ziyaret ederek sponsorluk teklifinde bulunuldu.
Seyit A. Taş yaptığı açıklamada Sponsorluk sorumluluğu ile onur duyacağını, bir Çorumlu  olarak bundan gurur duyacağını söyleyerek turnuvamıza seve seve sponsor olacağını belirtti. 
Seyit A. Taş bu tür organizasyonların gençlerimizin ve hemşerilerimizin bir arada olmalarına vesile olduğunu bu durumun kendisini de mutlu edeceğini ve her zaman Federasyonun yanında olduğunu belirtti. 
 Ziyarete katılan, Çorum Hitit Dernekleri Federasyonu Spor Konseyi  Başkanı  Ali Deniz Federasyonun yöneticilerinden Ali  Uykun’a ,  Müslüm Civaş’a  ve hemşehrimiz Etimesgut  meclis üyesi Ali Barçın’a teşekkürlerini bildirdi .
Konsey Başkanı Ali Deniz sponsor olan Seyit A. Taş’a Federasyonun formasını takdim ederek katkılardan dolayı teşekkür etti . 
Konsey Başkanı  Ali Deniz’de yaptığı açıklamada; Turnuvanın birlik ve beraberlik  içinde geçmesi  gerekir , bizim gençlerimize yakışan centilmence turnuvanın tamamlanması  gerektiğini   ve iyi niyet temennilerinde bulundu .  Ayrıca pandemiden dolayı ara verilen turnuvamıza sahip çıkan, Futbol takımı oluşturarak katılım sağlayan Köy Dernekleri ne, Oyuncularına ve Kıymetli Başkanımız ve Sponsor olan TAŞ YAPI İNŞAAT  Yönetim Kurulu Başkanı  Seyit A. Taş ‘a teşekkürlerini iletti .
Turnuva  8 Mayıs Pazar 2022 tarihinde Ankara Mamak ilçesinde bulunan Can Halı Saha tesislerinde başlayıp yaklaşık 2 ay civarında sürecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204