Doğu Perinçek Polatlı ve Güdül'de Üretim Devrimi Kurultayı'na Katılacak

Ankara çiftçisinin sorunları ve çözümlerin konuşulacağı “Üretim Devrimi” kurultayları Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla düzenlenecek.

Doğu Perinçek Polatlı ve Güdül'de Üretim Devrimi Kurultayı'na Katılacak

    Borçlanma ekonomisinin Türkiye’yi getirdiği çıkmazdan kurtulmak için Üretim Devrimi programını açıklayan Doğu Perinçek, memleketi karış karış gezerek Üretim Devrimi için çözümlerini anlatıyor.  
Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek, 12 Eylül’de Polatlı-Sarıoba’da, 13 Eylül’de Güdül’de Üretim Devrimi kurultaylarında Vatan Partisi’nin çözümlerini anlatacak. 


“POLATLI-SARIOBA VE GÜDÜL PERİNÇEK’İ KARŞILAMAYA HAZIR”


Vatan Partisi Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz, Ankaralı çiftçilerin çağrısıyla bu kurultayları düzenleme kararını aldıklarını belirterek açıklamasını şöyle sürdürdü:
“Türkiye’nin daha fazla üretmekten, elindeki tarım arazilerini, imkanlarını, suyunu, çiftçisini, emeğini, alın terini değerlendirmekten, sanayide, ticarette daha çok üretmekten başka çaresi yok. Türkiye daha çok üretecek ki, daha çok paylaşabilelim. Polatlı-Sarıoba ve Güdül’de düzenleyeceğimiz Üretim Devrimi kurultaylarıyla Türkiye’nin zorluklardan çıkış yolunu vatandaşlarımızla konuşacağız. Genel Başkanımız Dr. Doğu Perinçek’in katılımıyla gerçekleştireceğimiz Üretim Devrimi Kurultaylarına tüm vatandaşlarımızı davet ediyoruz.” 


İŞTE ANKARA’DAKİ ÜRETİM DEVRİMİ KURULTAYLARININ PROGRAMI:
Polatlı-Sarıoba | 12 Eylül 2021 Pazar | 11.00
Güdül | 13 Eylül 2021 Pazartesi | 13.30


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER