Elmadağ Belediyesi Trafik Tabelalarını Yeniledi

Elmadağ Belediyesi, trafik kazalarını önlemek için yön tabelalarını yeniledi.

Elmadağ Belediyesi Trafik Tabelalarını Yeniledi

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle, İlçe genelinde birçok yeni yol açan,  yolları birbirine bağlayan, alt yapısı tamamlanan alanları asfalta kavuşturan, yıpranan yolları yenileyen, yeni parklar, mesire alanları yapan, Elmadağ Belediyesi, İlçe halkının ihtiyaç duyduğu tüm hizmetleri titizlikle takip ederek, gereken çalışmaları birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirmektedir.

Elmadağ İlçesi genelindeki çalışmalar kapsamında, eksiklik olarak tespit edilen alanlarda, kar yağışı öncesi, taşıt ve yaya güvenliği alanında gerekli önlemleri almak için, yollardaki en önemli güvenlik işaretlerinden olan yön ve sistem levhası montaj çalışmalarına A.B.B. tarafından başlandı.


AMAÇ ,YÖN KAYGISINI YOK ETMEK, TRAFİK KAZALARINI ÖNLEMEK

Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile köy ve grup yollarında, trafik kazalarını önlemek, ulaşımda kolaylığı ve güvenliği sağlamak için gece ve gündüz rahatlıkla görülebilecek, yön ve sistem güvenlik levhaları yerleştiriliyor, yıpranıp kullanılmaz hale gelen levhalarda yenileri ile değiştiriliyor. Yarınlarımız için hep birlikte çalışmaya devam..” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204