Elmadağ Yaz Spor Okulu Kayıtları Başladı

Elmadağ Belediyesi tarafından, futbol, voleybol, basketbol, badminton, okçuluk, boks, jimnastik, kondisyon, pilates, tiyatro, drama, gitar, bağlama, Seymen, halk oyunları, robotik kodlama, İngilizce, matematik, bilgisayar, resim, satranç, akıl ve zeka oyunları olmak üzere 22 branşın yer aldığı 'Yaz Spor Okulu' kayıtları devam ediyor.

Elmadağ Yaz Spor Okulu Kayıtları Başladı

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesinde yapımı tamamlanan Beypazarı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu 19 Temmuz Salı gününden itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Pazartesi günleri hariç haftanın 6 günü hizmet verecek olan yüzme havuzunda

Elmadağ Belediyesi tarafından, futbol, voleybol, basketbol, badminton, okçuluk, boks, jimnastik, kondisyon, pilates, tiyatro, drama, gitar, bağlama, Seymen, halk oyunları, robotik kodlama, İngilizce, matematik, bilgisayar, resim, satranç, akıl ve zeka oyunları olmak üzere 22 branşın yer aldığı “Yaz Spor Okulu” kayıtları devam ediyor.

Spor, bir milletin gençlerinin o ülkeyi ayakta tutmasını sağlar diye sözlerine başlayan, Elmadağ Belediye Başkanı Adem Barış Aşkın: “ Çocuklarımızın yaz tatilini çok yönlü olarak değerlendirmesini amaçladık. Onlar için hepsi birbirinden güzel sanatsal, fiziksel, bütüncül ve kaliteli bir yaz programı hazırladık. Öğrencilerimize yönelik ücretsiz olarak düzenlemiş olduğumuz "Yaz Spor Okulu" kayıtlarını başlattık. Değerli hocalarımız sizlerle ilgilenecekler ve sizlerin başarılı, verimli sporcular olmanız için çalışacaklar. Yaz tatilini değerlendirmek isteyen tüm öğrencilerimizi ilgilendiği branştaki kurs için Elmadağ Belediyesi Kültür Sanat Merkezi’ne başvuru için bekliyoruz.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204