Emrah Uslu'dan Açelya ve Saadet Apartmanı Açıklaması: Belediye'nin İhmali Var!

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaşanan imar skandallarının ardından AK Parti Çankaya Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Emrah Uslu, Çankaya Belediyesi'nin ihmalinin olduğunu söyledi.

Emrah Uslu'dan Açelya ve Saadet Apartmanı Açıklaması: Belediye'nin İhmali Var!

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaşanan imar skandallarının ardından AK Parti Çankaya Belediye Meclisi Grup Başkanvekili Emrah Uslu, yaşanan olaylarda Çankaya Belediyesi'nin ihmalinin olduğunu söyledi.

Çankaya Belediye Meclisi'nde konuşan Uslu "Çankayalının kaybedecek 1 günü dahi yoktur" dedi.

AK Parti Çankaya Belediye Meclis Grubu Başkanvekili Emrah Uslu Ne yazık ki yapılan nakdi yardımlar Açelya Apartmanı ve komşularının yaşadığı tramvayı, yıkılan anıları, acılarını ve yuvalarının yıkılışının bıraktığı izleri silmeye yetmeyecektir. Vatandaşlarımızın belediyemize Açelya Apartmanının risk altında olduğu yönünde yaptıkları başvuruya 7 Ocak'ta yani daha 3 ay önce verdiğiniz cevapta mevcut binanıza herhangi bir zarar veren unsura rastlanılmadığı beyan edilmiştir. Bu liyakatsizliğin, beceriksizliğin, vurdumduymazlığın bir belgesidir. Maalesef çok acı bir tablodur. Şimdi sormak istiyoruz. Bu mu sizin çağdaş belediyeciliğiniz? Bu mu sizin dilinizden düşürmediğiniz 21. yüzyıllın belediyeciliği? Bu tamamen rezalettir. Çankayalı vatandaşlarımızın reklamlarınıza, şovlarınıza ve sahte belediyeciliğinize karnı doydu. Belediye yönetimini acilen kendine gelmeye, Çankayalıya hizmet etmeye davet ediyoruz. Çankayalı vatandaşlarımızın kaybedecek 1 günü dahi yoktur. Çankayalı artık gerçekleri fazlasıyla görmekte, ve uzun yıllardır devam eden beceriksiz yönetimi sandıkta cezalandırmak için sabırsızlıkla beklemektedir." dedi.

Öte yandan Çankaya Belediye Meclisi'nde alınan kararla eşyasını alamamış Açelya apartmanı sakinlerine 25.000 TL yardım, ve 7.000 TL nakliye yardımı kararı alındı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER