Ertan Işık ABB Meclisi'nde Hilal Ayık'ın Üzerine Yürüdü: AK Parti'den Sert Tepki

Ankara Belediye Meclisi Toplantısı'nda gergin anlar yaşandı. CHP'li Meclis Üyesi Ertan Işık'ın Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık'ın üzerine yürüdüğü görüntüler ortaya çıktı.

Ertan Işık ABB Meclisi'nde Hilal Ayık'ın Üzerine Yürüdü: AK Parti'den Sert Tepki

Ankara Belediyesi Meclis Toplantısı'nda gergin anlar yaşandı. Daha önce de bir çok kez saldırgan tavırlarıyla dikkat çeken CHP'li Meclis Üyesi Ertan Işık, Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık'ın sözlerine sinirlenerek saldırma niyetiyle üzerine yürüdü.

Mamak Belediye Başkanı Murat Köse'nin araya girmesiyle taraflar ayrıldı.

Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından AK Parti'den sert tepkiler geldi.

AK Parti Ankara İl Başkanlığı "Ankara Büyükşehir Belediye meclisinde nezaketten uzak, saygısız ifadelerle bir hanımefendinin üzerine yürüyen CHP’li Ertan Işık ve olaylara tepkisiz kalan CHP’li Mansur Yavaş… Takdir Ankaralı vatandaşlarımızın" mesajını paylaştı.

AK Parti Genel Sekreteri Fatih Şahin: Akyurt Belediye Başkanımız Hilal Ayık’ın üzerine yürüyen bu şehir eşkıyası, CHP’li Meclis Üyesi Ertan Işık. CHP’li Mansur Yavaş’ın avanelerinden, baş tetikçilerinden biri olan bu çirkin, çirkef şahıs gerçekler yüzüne vurulunca bir kadına saldıracak kadar hadsiz, aciz ve zavallı."

İŞTE O ANLAR:

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2022, 15:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204