Halk Ekmek Mobil Ekmek Fırını ile Başkent Yollarında

Başkentlilerin severek tükettiği Halk Ekmek ürünlerinin daha fazla vatandaşa ulaşabilmesi için yeni projeler hayata geçiriliyor.

Halk Ekmek Mobil Ekmek Fırını ile Başkent Yollarında

Üretimini gerçekleştirdiği doğal ve lezzetli ürünleri Halk Ekmek Büfeleri, Fabrika Satış Mağazaları ve Başkent Market aracılığıyla vatandaşlarla buluşturan Halk Ekmek şimdi de mobil fırınıyla ilçe ilçe dolaşarak daha fazla vatandaşa ulaşmayı amaçlıyor.

Halk Ekmek Fabrikası’nın deprem ve doğal afetlerde vatandaşlara sıcak ekmek üretimi yapan mobil ekmek fırını Başkent’te ilçeleri gezerek el değmeden hijyenik ortamda nasıl üretim yapıldığını şeffaflık ilkesi doğrultusunda vatandaşlara gösteriyor.

Deprem gibi doğal afetler döneminde kullanılan mobil ekmek fırınları ile kendi ürettiği ürünlerin tanıtımını da yapan Halk Ekmek, Altındağ, Keçiören ve Yenimahalle’den sonra Demetevler’de de vatandaşla buluştu.

MOBİL FIRIN DOĞAL AFETLER İÇİN HAZIRDA BEKLİYOR

Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nın mini ölçeği konumda olan mobil ekmek fırını doğal afetlerde olay yerine anında intikal ederek vatandaşların mağduriyetini gidermek için sıcacık ekmek üretimi gerçekleştiriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204