İYİ Parti Heyetinden Ata'ya Ziyaret

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı yönetimi, kadın ve gençlik kolları ile partililer birlikte, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 98'inci yıldönümü nedeniyle, Anıtkabir’i ziyaret ederek Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü manevi huzurunda saygı duruşunda bulundu.

İYİ Parti Heyetinden Ata'ya Ziyaret

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı, Başkan Yetkin Öztürk başkanlığındaki İYİ Parti üyeleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’e giden heyet, büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde, eşsiz bir mücadele ve şanlı bir direnişle küllerinden doğan Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşun 98'inci yıl dönümü nedeniyle, Anıtkabir'de Atatürk’ün manevi huzurunda saygı duruşunda bulundu. Milyonlarca ziyaretçinin akın ettiği Anıtkabir'e giriş yapan vatandaşlar, daha sonra Atatürk'ün mozolesini ziyaret edebilmek için uzun kuyruklar oluşturdu. 
Genç, yaşlı, çocuk, ellerinde Türk bayraklarıyla Anıtkabir'i ziyaret eden İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı yönetimi, kadın ve gençlik kolları ile partililer, saygı duruşunu Anıtkabir’de gerçekleştirdiler. Aslanlı yolda başlayan ziyaret, Atatürk’ün mozolesine ziyareti ile devam edip, Anıtkabir’de atamızın kişisel eşyalarının bulunduğu müzenin gezilmesi ile sona erdi.


 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER