Özcan'dan 'zamları geri çekin' çağrısı

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, Sincan ve Etimesgut bölgesindeki 5 hattın Ulus ve Kızılay'a tekrar direkt sefer yapabileceğine ilişkin açıklamalarda bulunarak; Mansur Yavaş'a ulaşımdaki zammı geri çekmelerine yönelik çağrıda bulundu.

Özcan'dan 'zamları geri çekin' çağrısı

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Sincan – Etimesgut – Elvankent ve Eryaman bölgelerinde çalışan 5 adet metro ring hattının tekrar Kızılay-Ulus güzergâhında hizmet vermesi konusunun görüşüleceğini açıkladı.

Hakan Han Özcan da sosyal medya hesabından paylaşımda bulunarak; ABB'nin Sincan ve Etimesgut bölgesindeki hatlara ilişin açıklamasına değindi.

Özcan, "Çağrılarımız sonucu Sincan ve Etimesgut’tan Ulus ve Kızılay’a direkt seferleri kaldıran Mansur Yavaş bu kararından geri adım attı" sözlerini kullanırken ABB'ye yönelik zamları geri çekin çağrısını da yineledi. 

Özcan'ın açıklaması şu şekilde;

Hakan Han Özcan, daha önce bu hatların tekrar Ulus ve Kızılay'a direkt sefer yapması gerektiğini hatırlatmış ve şunları söylemişti;

"Batıkent'te vatandaşlar şikayetçi. Etimesgut, Sincan hakeza öyle şuan. Düşünsenize 9-10 TL'ye bir insan Sincan'dan Kızılay'a gider mi? Bu çok büyük bir cezalandırma ve bunu tekrar yeniliyorum. Sayın Yavaş'ın yapmış oldukları bu oyunları artık vatandaşımız gördü. Bu oyunu biz de gördük ve oyun bozuldu. Artık bu oyun çıktığından dolayı zammı geri alın. Biz yeni bir şey istemiyoruz. Yaptığımızı muhafaza etsin bozmasın yeter bunu istiyoruz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204