Pursaklar'da Koronavirüs Denetimi

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve AK Parti İlçe Başkanı Servet Türkayık ile birlikte korona virüs denetimi yaptı.

Pursaklar'da Koronavirüs Denetimi

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve AK Parti İlçe Başkanı Servet Türkayık ile birlikte  ilçede koronavirüs denetimi gerçekleştirdi.,

 Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız ve AK Parti İlçe Başkanı Servet Türkayık, pazar yeri, park ve mahallelerdeki esnaf ve vatandaşların toplu olarak bulunduğu caddeleri gezerek korona virüs tedbirlerine dikkat edilmesi konusunda uyarılarda bulundu.

AK Parti Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, "Son günlerde ilimizde artan korana virüse karşı vatandaşlarımızı daha dikkatli olmaya çağırıyorum. Kritik bir süreçten geçiyoruz. Bizler önlemlerimizi almazsak, ortaya konan tüm çabalar boşa gidebilir. Maske, mesafe ve hijyen hayatımızın bir parçası olmalıdır. Herkesi bu önemli üç kuraldan taviz vermemeye davet ediyorum"

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, "Korona virüs ile ilgili alınması gereken tedbirleri esnafımıza ve vatandaşlarımıza tekrar hatırlattık. Hemşehrilerimizin bundan sonra daha çok duyarlı olmasını kendi sağlığını, ailesinin sağlığını ve toplumun sağlığını düşünerek maske, mesafe ve hijyen kurallarına azami derecede uymalarını istirham ediyorum. Tedbirler noktasında herhangi bir gevşeklik gösterdiğimiz zaman, bunların sonuçlarını 1-2 hafta sonra net şekilde görüyoruz. Kötü sonuçlarla karşılaşmamak için salgın kuralları ne ise bunlara sıkı sıkıya bağlı kalmaya devam edelim" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204