Pursaklar’da Akıl Oyunları Tasarlama Turnuvası Şampiyonlarına Ödül

Pursaklar Belediyesi Nezaket Kreş Okulunda düzenlenen Akıl Oyunları Tasarlama Turnuvasında, dereceye giren minik öğrencilere, ödülleri takdim edildi.

Pursaklar’da Akıl Oyunları Tasarlama Turnuvası Şampiyonlarına Ödül

Üreten ve karşılaştıkları problemler karşısında çözümler bulabilen bireyler olarak yetişmesi, öğrencilerin yeteneklerinin geliştirilmesi için çeşitli etkinliklerin düzenlendiği Pursaklar Belediyesi, Nezaket Kreş Okulunun öğrencilerinin zekâ becerilerini geliştirmek amacıyla eğitmenleri tarafından organize edilen Akıl Oyunları Tasarlama Turnuvası sona erdi.

Okulda, akıl ve zekâ oyunları ile vakitlerini daha verimli geçirmelerinin sağlanması amacıyla düzenlenen Akıl Oyunları Tasarlama Turnuvasında çocuklar ortaya koyduğu yeni akıl oyunları ile yarışmaya damgalarını vururken, dereceye giren çocuklara ödülleri eğitmenleri tarafından takdim edildi.

‘‘Çocuklarımızın çok yönlü gelişimlerini sağlamak ve aktif öğrenme ortamları oluşturmak için çeşitli turnuvalar düzenliyoruz’’

Nezaket Okullarında çocukların, zekâ becerilerini geliştirmek amacıyla pek çok etkinliğin yapıldığını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Çocuklarımızın çok yönlü gelişim sağlaması, özgüven ve yeteneklerini sergilemeleri bakımından bu tür etkinliklere büyük önem veriyoruz. Çocuklarımızın çok yönlü gelişimlerini sağlamak, aktif öğrenme ortamları oluşturmak ve çalışmalarını verimli bir şekilde yürütülmeleri için çeşitli turnuvalar düzenliyoruz. Akıl oyunları gibi eğitici turnuva ve etkinliklerle de öğrencilerimizi eğlenerek öğrenmelerini ve kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz. Akıl Oyunları Tasarlaması turnuvası ile de çocuklarımız ortaya koydukları tasarımlarla da geleceğe dair büyük umutlar veriyor’’ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204