Şereflikoçhisar Belediyesi'nden İş Yerlerine Ücretsiz Dezenfeksiyon

Normalleşme sürecinde yeni açılan iş yerleri Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak dezenfekte edildi.

Şereflikoçhisar Belediyesi'nden İş Yerlerine Ücretsiz Dezenfeksiyon

Koronavirüs pandemisi sürecinde, normalleşme döneminin başlamasıyla birlikte faaliyetlerine geçici süreliğine ara verilen ve yeniden hizmet vermeye başlayan iş yerleri Şereflikoçhisar Belediye Başkanlığı tarafından ücretsiz olarak dezenfekte ediliyor. 
Şereflikoçhisar Belediye Başkanı Sayın Memiş Çelik koronavirüs salgınının ülkemizde görülmeye başladığı andan itibaren sıkı tedbirler uygulayarak çalışmalarına devam ettiğini kaydederek ''Pandemi tedbirleri kapsamında ilçemizde bir çok iş yeri önlem amacıyla kapatıldı, normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte belirli kurallar dahilinde yeniden faaliyetlerine başlayan iş yerleri ekiplerimiz tarafından ücretsiz olarak dezenfekte edildi. İlçe genelinde sürdürülen dezenfekte çalışmalarımız belirlenen program dahilinde devam edecek'' dedi. 

Normalleşme sürecinde, dezenfekte çalışmaları kapsamında faaliyetlerine yeniden başlayan 10 çay ocağı, 10 kebap salonu, 37 kahvehane, 16 lokanta ve 19 pide salonu belediyeye ait ekiplerimiz tarafından dezenfekte edildi. 
Ankara genelinde normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte ilçede bir dizi kısıtlamanın kaldırıldığını ifade eden Belediye Başkanı  Memiş Çelik; ''İlçe Hıfzıssıha Kurulu toplantısı ile bazı kararlar alındı Cumartesi kurulan halk pazarı maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat edilerek hafta sonu yeniden hizmet vermeye başlayacak, belediyemizde ve diğer resmi kurumlarda mesai saatleri normal sürece döndü, belediyemize ait aile sosyal tesislerimiz, düğün salonlarımız belirlenen kriterler dahilinde vatandaşlarımıza hizmet vermeye başladı'' dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204