TÜGVA Keçiören'den Yağmurlu Gecede Temizlik Personeline Destek

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Keçiören vefa ekibi sokağa çıkma kısıtlamaları kapsamında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi.

TÜGVA Keçiören'den Yağmurlu Gecede Temizlik Personeline Destek

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Keçiören vefa ekibi sokağa çıkma kısıtlamaları kapsamında gerçekleştirdiği sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini daha ekledi. Gece iş başında olan Keçiören Belediyesi temizlik personellerine sıcak çay ve tatlı ikramında bulunan Keçiörenli gençler geceyi onlarla geçirdi.

FEDAKAR TEMİZLİK PERSONELİMİZİN İÇİNİ ISITTIK

Gece boyunca Keçiören’in dört bir yanında çalışan temizlik personellerinin yanında olduklarını belirten TÜGVA Keçiören İlçe Temsilcisi Av. Ömer Cihat MERT, “Sokağa çıkma kısıtlamalarının olduğu günlerde de gece boyu daha temiz bir Keçiören için alın teri döken fedakar temizlik personelimizin içini ısıttık. Keçiören’in dört bir yanını gezerek cadde ve sokaklarımızı temizleyen Keçiören Belediyesi temizlik personelimize sıcak çay ve tatlı ikramında bulunduk. Sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla birlikte vefa aracımız HIZIR ile yollara koyularak gece geç saatlere kadar temizlik personelimize eşlik ettik.” dedi.

HIZIR HERKESİN ARACI

HIZIR’ın çalışmaları hakkında bilgi veren Mert, “Oluşturduğumuz vefa aracımız HIZIR herkesin aracı. Bu araç ile polisimizin, sağlıkçılarımızın, sokak hayvanlarımızın ve vatandaşlarımızın yanında olmaya devam ediyoruz. Gençler olarak bunu bir vazife olarak görüyoruz. Bu gece de temizlik personelimizin içini ısıtmaya, yüzünü güldürmeye çalıştık. Sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek.” diye ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204