Utfes’den Metin Özaslan’a Teşekkür Ziyareti

Uluslararası Ticaret ve Sağlık Turizmi Federasyonu Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan’ı makamında ziyaret etti.

Utfes’den Metin Özaslan’a Teşekkür Ziyareti

Uluslararası Ticaret ve Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Dr. Fariba Nazari ve Uluslararası Ticaret ve Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Yardımcısı Kudret Cabılar, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan’ı makamında ziyaret etti.

Toplumda turizm bilincini geliştirmek, turizmi canlandırmak ve toplumun turizme katkısını sağlamak amacıyla her yıl 15 Nisan – 22 Nisan tarihleri arası ülkemizde Turizm Haftası olarak; 27 Eylül tarihinde ise Dünya Turizm Günü olarak kutlanması sebebiyle, bir Sivil Toplum Kuruluşu Topluluğu Festivali olan “Uluslararası Turizm Festivali”ne verdiği desteklerden dolayı, 108 STK’lar topluluğu adına  (UTSAF)  Uluslararası Ticaret Ve Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Dr. Fariba NAZARİ, ( UTSAF)  Uluslararası Ticaret ve Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Yardımcısı Kudret Cabılar, Ankara Kulübü Derneği Genel Başkanı Dr. Metin Özaslan’ı destekleri dolayısıyla ziyaret ederek teşekkür plaketi verdi.

Ziyarette Türkiye’nin sağlık turizmi açısından son beş yıl içerisinde kaydettiği gelişmeler ile Sağlık Turizmi açısından İç Anadolu Bölgesi’ndeki kaplıca ve termal tesisler hakkında konuşuldu. Ziyaretleri dolayısıyla teşekkürlerini ileten Özaslan, projeler hakkında bilgi aldı. Özaslan: “Ankara Kulübü olarak, projelerde istişare etmekten ve destek vermekten mutluluk duyarız.” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204