Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı'ndan Karşıyaka Canları Barınağı'na Ziyaret

Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı, Karşıyaka Canları Barınağını ziyaret etti.

Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı'ndan Karşıyaka Canları Barınağı'na Ziyaret

Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı, Karşıyaka Canları Barınağını ziyaret ederek can dostlarımızla buluştu.

Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz ve beraberindeki parti heyeti Keçiören’de bulunan Karşıyaka Canları Barınağı'nı ziyaret etti. Barınak çalışanları ile görüşen parti heyeti köpekleri besleyerek alan temizliği yaptı.

Vatan Partisi Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz, Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı olarak bir imece başlattıklarını ifade ederek tüm partilileri imeceye davet etti.

Vatan Partisi Ankara İl Başkanlığı

Tokgöz ziyarete ilişkin şu açıklamayı yaptı:

Bugün kentimizdeki bütün canlılardan sorumlu olduğumuzun biliciyle bizden yardım talep eden Karşıyaka Canları Hayvan Barınağı'nda çalıştık. Hayırlı bir görev yaptık. İl merkezimizde kurduğumuz bir ekiple 200'e yakın dostumuzun yaşadığı barınakta çeşitli çevre düzenlemeleri ve temizlik ihtiyaçları için elimizden geldiğince koşturduk. Gönüllülerin katkılarıyla ayakta kalan Karşıyaka Canları Barınağımıza bugün verdiğimiz fiziki desteği ihtiyaç oldukça sürdüreceğiz. Burada yaşayan canların her gün ciddi miktarda mama ihtiyaçları olduğunu öğrendik. Parti olarak imece başlatıyoruz. Dostlarımızın yeni yıla daha mutlu girmesini sağlayacağız.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204