Vatan Partisi'nden Polatlı Çıkarması: Üretmek İstiyoruz

Vatan Partisi heyeti Ankara'nın Polatlı ilçesine bağlı Avşar köyünü ziyaret etti.

Vatan Partisi'nden Polatlı Çıkarması: Üretmek İstiyoruz

Vatan Partisi Genel Başkan Yardımcısı Meltem Ayvalı ve Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz beraberindeki Vatan Partisi heyeti, Polatlı Avşar Köyü'nü ziyaret etti.

20 yıl Avşar köy muhtarlığı yapan Hakkı bey: "Bizim en büyük talebimiz köye dönüşün özendirilmesi ve üretime gençlerin de katılması. Bunun yanında Büyükşehir yasasından dolayı mahalle statüsüne alınan köylerimizin yapısı bozuldu ve topraklarımız köylülerimiz dışına satıldı." dedi.

Köyün önde gelenlerinden Bayram Gürkan: " Sorunlarımızın çözümü konusunda yetkililer sessiz kalıyor ve bize yardımcı olmuyorlar. Parti olarak sorunlarımızı dinlemeye geldiğiniz için teşekkür ederiz." dedi.

İl Başkanı Deniz Tokgöz, "Köylülerimiz milletimizin efendisidir. Türkiye'nin ekonomik kalkınması için topraklarımızın devlet iradesiyle üretime katılması ve sizlerin desteklenmesi gerekiyor. Vatan Partisi olarak sorunlarınızı çözmeye talibiz." dedi. 

Parti heyeti, Vatan Partisi Genel Başkanı Dr. Doğu Perinçek'i Polatlı köylüsüyle buluşturma sözü verdi.

Vatan Partisi heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Meltem Ayvalı, Ankara İl Başkanı Deniz Tokgöz ile birlikte Öncü Kadın Genel Başkan Yardımcısı Ayşe Gürkan, Ankara İl Sekreteri Emre Can, İl Başkan Yardımcısı Yıldırım Beyatlı Doğan, İl Başkan Yardımcısı Hasan Yıldız, Örgütlenme Bürosu Sekreteri Volkan Taşdemir, Öncü Gençlik İl Başkanı Sabrican Tıknazoğlu, Öncü Kadın İl Sekreteri Ece Akkaya ve Polatlı İlçe Başkanı Abdülkadir Uludağ ile eşi Sema Uludağ hazır bulundu. 

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2021, 16:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204