Aslı Özkısırlar Kimdir? Aslı Özkısırlar Neden Öldü? Aslı Özkısırlar Ne Zaman Öldü?

İzmir’de hastanelerde yatak bulamadığı için Fahrettin Koca’ya sosyal medyadan mesaj atarak tepki gösteren Aslı Özkısırlar bu sabah yaşamını yitirdi.

Aslı Özkısırlar Kimdir? Aslı Özkısırlar Neden Öldü? Aslı Özkısırlar Ne Zaman Öldü?

Takı yapıp satarak geçimini sağlamaya çalışan Aslı Özkısırlar, İzmir’de hastanelerde yatak bulamadığı için Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya sosyal medyadan mesaj atarak tepki göstermişti. Aslı Özkısırlar'ın bu sabah yaşamını yitirdiği bilgisi geldi.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı üzerinden bir paylaşım yaparak hastanede yatak bulamadığını söyleyen Aslı Özkısırlar’a 2 gün önce hastanede yer bulundu. Bu süreçte iki kez kalbi duran Özkısırlar, bu sabah hayatını kaybetti.

Özkısırlar’ın hayatını kaybettiğinin sosyal medyada duyurulmasının ardından ‘AslıÖlmediÖldürüldü’ etiketiyle kampanya başlatan Twitter kullanıcıları Aslı Özkısırlar’ın ölümüne tepki gösterdi.

Aslı Özkısırlar Kimdir? 

İzmir'de takı satarak geçimini sağlayan Aslı Özkısırlar, akciğer rahatsızlığı nedeniyle tedavi görmek için 25 gün boyunca hastanelerde yatak bulamamıştı. Özkısırlar, Twitter'da konuyu dile getirip Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya isyan etmişti. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204