Cemal Hakan Gümüş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar?

Esra Erol'un ayrılık mesajı paylaştığı Cemal Hakan Gümüş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Okurlarımız için derledik.

Cemal Hakan Gümüş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar?

Esra Erol'un ayrılık mesajı paylaştığı Cemal Hakan Gümüş Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Okurlarımız için derledik.

Esra Erol'un yollarını ayırdığı Cemal Hakan Gümüş'ün kim olduğu sık sık aranıyor.

Cemal Hakan Gümüş kimdir? Cemal Hakan Gümüş nereli? Cemal Hakan Gümüş kaç yaşında? Cemal Hakan Gümüş ne iş yapar? Cemal Hakan Gümüş hakkında detayları derledik. 

Cemal Hakan Gümüş Yıldız Teknik Üniversitesi Sanat Yönetimi bölümünden mezun olmuştur. 

Üniversite hayatına devam ederken Esra Erol'a set fotoğrafçısı olarak başlamştır. 

Cemal Hakan Gümüş, Esra Erol'un yeni sezon fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmiştir. 

Esra Erol, Cemal Hakan Gümüş'ün ayrılığını "8 yıl önce üniversite öğrencisi olduğunda set fotoğrafçısı olarak hayatıma kattığım bu genç ve yetenekli adamı bugün uğurluyorum. Hem hüzünlüyüm hem de onun için mutlu. Kariyeri için yeni bir yolculuğa çıkıyor. Yolun açık olsun" mesajıyla duyurdu. 

Cemal Hakan Gümüş ise ayrılığı "8 yıldır Türkiye'nin en başarılı programında Esra Erol gibi iyi bir insan ile seneler boyu çalışmaktan,aile olmaktan,bu ekibin bir parçası olmaktan çok mutluyum.Yıllar okadar hızlı geçti ki hiç anlamadım.Ama anladığım tek birşey var. Ben yıllarca çok güzel insanlarla çalışmışım.O kadar güzel anılarımız var ki hiç bir zaman bu aileyi unutmayacağım. Asla veda etmiyorum her zaman hayatımda olacaksınız.Böyle bir uğurlamayı bana layık gördüğünüz için başta patronlarım @esraerol & @aliozbir1 e, daha sonra tüm ekip arkadaşlarıma minnetarım. Başarılarınız daim olsun.Sizler her zaman televizyon tarihinde 1 numarasınız." mesajıyla duyurdu. 

Cemal Hakan Gümüş, CHG Studio&Production'un sahibidir. 

Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2021, 01:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204