Doktor Zeynep Erdoğan Kimdir? Zeynep Erdoğan Neden Öldürüldü?

Ankara'da Mehmet Erdoğan eşi kadın doğum uzmanı Op. Dr. Zeynep Erdoğan'ı öldürdü.

Doktor Zeynep Erdoğan Kimdir? Zeynep Erdoğan Neden Öldürüldü?

Op. Dr. Zeynep Erdoğan 1974 Yılında Almanya Düsseldorfta doğdu. Öğrenim yılları Almanya’da geçti. 2 sene İsviçre’de çalıştı.

2010 yılında Türkiye’ye gelip mecburi hizmetini Karabük’te tamamlayan Erdoğan, Ankara’da özel sektörde çeşitli yerlerde çalıştı. Son olarak kendi muayenehanesinde hizmet vermekteydi.

Doktor Zeynep Erdoğan Neden Öldürüldü?

Mutlukent Mahallesi'nde yaşayan Mehmet E. (45) ile eşi Zeynep E. (47) henüz belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine Mehmet E, eşi Zeynep E'yi bıçakla yaralayarak kaçtı.

Şüphelinin yakalanması için çalışma başlatan Çankaya Cinayet Büro Amirliği ekipleri, zanlının 06 BGT 227 plakalı araçla Ümitköy'de olduğunu belirledi. Cinayet Büro Amirliği ekipleri ile yunus polislerince yakalanan zanlı emniyete götürüldü.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayten Oktay
Ayten Oktay - 1 ay Önce

İnsan okurken diken diken oluyor,Özellikle çiftler evlenmeden önce nöröloji bölümünden evlenmelerine ruh sağlığı açısından evlenmelerine saķinca yoktur diye rapor almalı,çiflerin sabıka kayıtları da mutlaka incelenmeli,bu ışlemlerin nikah olmadan hazırlanan dosyaya mutlaka konulması gerekir.bi r doktor devlete neue mal oluyor,kocasının beyin logları çaĺısmıyor,öldürdükten sonra bahane çok söylenen sebeplere çocuk bile inanmaz.içler acısı

SIRADAKİ HABER

banner205

banner204