Eren Yıldız Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Eren Yıldız Tutuklandı mı?

17 yaşındaki Gizem Canbulut'u öldüren Eren Yıldız Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Eren Yıldız Tutuklandı mı?

Eren Yıldız Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Eren Yıldız Tutuklandı mı?

17 yaşındaki Gizem Canbulut'u öldüren Eren Yıldız Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Eren Yıldız Tutuklandı mı? 

19 yaşındaki Eren Yıldız, Burdur'un Bucak İlçesinde Gizem Canbulut'u öldürdü.

Eren Yıldız kimdir? Eren Yıldız nereli? Eren Yıldız aslen nereli? Eren Yıldız kaç yaşında? Eren Yıldız ne iş yapar? Eren Yıldız tutuklandı mı? 

17 yaşındaki Gizem Canbulut'u öldüren Eren Yıldız, cinayeti işlediğinde 19 yaşındaydı .

Burdur'un Bucak ilçesinde yaşıyordu .

Burdurda Bucak Necati Topay Ticaret Meslek Lisesi'nde eğitim gördü. 

Gizem Canbulut ile tartışan  Eren Yıldız, Gizem Canbulut'u boğazından bıçakladı. 

Kaçtıktan sonra evine gidip, cinayeti ihbar eden Eren Yıldız polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Eren Yıldız, çıkarıldığı nöbetçi hakimlikçe tutuklanarak, cezaevine gönderildi.

İfadesinde, Gizem´i 2 yıldır tanıdığını, 4 ay sevgili olduklarını, genç kızın ailesi istemediği için ayrıldıklarını belirten Yıldız, şunları anlattı:

"Ayrıldıktan kısa süre sonra Instagram hesabından benim adıma yaklaşık 100 sahte hesap açıldı. Bu hesaplardan da çıplak kadın ve erkek resimleri paylaşılıyor, hatta resimdeki kafa kısımları kesilip benmişim gibi sahte hesaplardan paylaşılıyordu. Kimin yaptığını bilmiyordum. 8- 9 ay bu şekilde devam etti. Gizem´in yaptığını düşünerek, kendisine sordum. Bana sadece bir hesap açtığını söyledi. Bana, `Sen ekran fotoğraflarını alıp bana at, ben silmeyi biliyorum´ dedi. Ben de kendisine atmaya başladım. O da fotoğraflarımı attığım hesabı kapatıyordu. Bu tür kapatmaları sadece hesap sahibi yapabilir. Gizem´in açtığına inandım. Olaydan bir gün önce, akşam saatlerinde cep telefonundan Gizem´i aradım. 'Konuyu nasıl çözeceğiz?' diye sordum.

'Buluşalım yüz yüze konuşalım' dedim. Kabul etti. Olay günü Gizem´e mesaj attım. `Neredesin´ dedim. 'Okul civarındayım' deyince, Yunus Emre Parkı'na geçeceğimi söyleyip, orada buluşalım dedim. Ben evden çıkarken sürekli yanımda taşıdığım, bıçağın içinde bulunduğu montumu giydim. Öğlen 12.00 gibi buluştuk. `Bu işler senin başının altından çıkıyor. Bu hesapları sen açıyorsun´ dediğimde bağırmaya başladı. Sinirlendi ve `Ben yapmadım´ dedi. Israr edince kendisinin yaptığını söyledi. 'Niye yaptın?' diye sorunca da aramızda itiş-kakış oldu. Bana, `Senin hayatını karartacağım. Benim olacaksın. Yoksa seni rezil ederim´ dedi. `Polise şikayet edeceğim´ dedim. `İstediğin kadar polis araştırsın, bir şey bulamaz´ dedi. O sırada çok sinirlenmiştim. Bıçakladığımı hatırlamıyorum. En son Gizem´i kanlar içerisinde yerde gördüm. Çok korktum. Bıçağı atarak olay yerinden uzaklaştım."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204