Kemal (Ümit) Alcu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar?

Sosyal medyada bir kadına şiddet uyguladığı ve bir kişiyi esir aldığı iddia edilen Kemal (Ümit) Alcu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar?

Kemal (Ümit) Alcu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar?

Kemal (Ümit) Alcu isimli vatandaşın sosyal medyada bir kadına şiddet uyguladığı ve bir kişiyi esir aldığı iddia edildi.

Kemal (Ümit) Alcu kimdir? Kemal (Ümit) Alcu nereli? Kemal (Ümit) Alcu aslen nereli? Kemal (Ümit) Alcu kaş yaşında? Kemal (Ümit) Alcu ne iş yapar? Kemal (Ümit) Alcu tutuklandı mı? Kemal (Ümit) Alcu yakalandı mı?

Ceren isimli bir sosyal medya kullanıcısı sosyal medyada görüntüler paylaşarak Kemal (Ümit) Alcu isimli vatandaş ile ilgili dikkat çeken iddialar paylaştı. 

Kemal (Ümit) Alcu'nun darp görüntüleri sosyal medyadanın gündemine oturdu. 

Ceren isimli vatandaş şu iddiaları ortaya atmıştır:

Yanına gitmediğim için arkadaşlarımı ailemi bu şekilde tehdit ediyor herkese şiddet uyguluyor defalarca ölümden döndüm sürekli tehditle yaşıyorum evden dışarı çıkmıyorum ve kaçarak yaşıyorum 40 50 den fazla dosyası var ve hepsi kadına şiddet darp yaralama ama cezaevinde sadece

5 ay yattı bir kadının hayatı canı bu kadar az bir süre olmamalı kendisi cezaevinden çıkalı 1 ay oldu ve şuan bu durumdayım gerekli cezayı vermelerini istiyorum ben ne Zaman öldürücem korkusuyla yaşamaktan bıktım ben henüz 21 yaşındayım yaşamam gereken çok şey var bunu böyle bir

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2021, 23:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204