Kemal Ünsal Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Tutuklandı mı?

Sosyal medya genç kadınlara taciz ve tehdit mesajları atan Kemal Ünsal Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Kemal Ünsal Kadınlara Ne Yazdı?

Kemal Ünsal Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Tutuklandı mı?

Sosyal medya genç kadınlara taciz ve tehdit mesajları atan Kemal Ünsal Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Kemal Ünsal Kadınlara Ne Yazdı? Kemal Ünsal Tutuklandı mı?

Sosyal medyada infial yaratan paylaşımları ve genç kızlara yazdıklarıyla tepkilere neden olan Kemal Ünsal adlı kullanıcı tepkilere neden olurken Kemal Ünsal'ın kim olduğu merak konusu oldu. 

Kemal Ünsal kimdir? Kemal Ünsal nereli? Kemal Ünsal kaç yaşında? Kemal Ünsal ne iş yapar? Kemal Ünsal kadınlara ne yazdı? Kemal Ünsal ne paylaştı? Kemal Ünsal ne dedi? Kemal Ünsal tutuklandı mı? hakkında detayları derledik. 

Sosyal medyada Kemal Ünsal ismini kullanan şahıs kadınlara "sizin gibi kızları öldürmek lazım " "aleyna çakır gibi" "özgecan gibi gebertmek lazım" gibi mesajlar attı. 

Kemal Ünsal 'ın evli olduğu öğrenildi .

Kemal Ünsal genç kızların fotoğraflarını kullanarak sahte hesap açıyor.

Kemal Ünsal 'ın tutuklanması için çok sayıda sosyal medya kullanıcısı kampanya başlattı.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2021, 11:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Sude
Sude - 6 ay Önce

Ya yuzunu niye kapatiyorsunuz o pislimi dusunuyorsunuz acin yuzunu herkes gorsun kim olsugu belli olsun untamasin yaptiklariyla burda durur

Rumuz
Rumuz - 6 ay Önce

Kemal unsal ne kadar suçum yok facem calındi diye konusma yaptıysada adliyeye gittigini söyleyip olayın pesini bırakmıycanı söylesede medyadaki insanların küfürlerine maruz kaldi hem esine ve hasta annesine ardı arkası haftalarca kesilmedi cocuklarına kadar olmadık agza alınmıycak küfürler edildi bizim insanlarımiz bir ailenin serefiyle halsiyetiyle onuruyla oynadınız haksız yere bu haberi medyaya atan kisilerden ve küfüru eden bütun insanlar adlıye karsısında hesap verecek ucuz deyil şeref namus onur bi insana leke atip kimse geri cekilemiycek

SIRADAKİ HABER

banner205

banner204