Kürşat Ayvatoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Kürşat Ayvatoğlu ne yaptı?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın danışmanı olduğu ileri sürülen Kürşat Ayvatoğlu Kürşat Ayvatoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Kürşat Ayvatoğlu ne yaptı?

Kürşat Ayvatoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Kürşat Ayvatoğlu ne yaptı?

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın danışmanı olduğu ileri sürülen Kürşat Ayvatoğlu Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Kürşat Ayvatoğlu ne yaptı?

Sosyal medyada yayılan bir videoda uyuşturucu madde çektiği görülen kişinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın danışmanı Kürşat Ayvatoğlu olduğu ileri sürüldü.

Kürşat Ayvatoğlu kimdir? Kürşat Ayvatoğlu aslen nereli? Kürşat Ayvatoğlu ne iş yapar? Kürşat Ayvatoğlu uyuşturucu mu kullandı? Kürşat Ayvatoğlu bakan danışmanı mı? Kürşat Ayvatoğlu 'nun görevi ne? detayları derledik. 

Sosyal medyada uyuşturucu kullanılan bir görüntüdeki kişinin AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ'ın danışmanı Kürşat Ayvatoğlu olduğu iddia edildi.

Kürşat Ayvatoğlu 'nun Kastamonu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü olduğu ve Hamza Dağ'a danışmanlık yaptığı için Ankara'da ikamet ettiği öne sürüldü.

Bir başka iddiaya göre ise Kürşat Ayvatoğlu'nun AK PArti'de ARGE biriminde görev yaptığı ileri sürüldü.

Kürşat Ayvatoğlu'nun bindiği lüks arabalar dikkat çekti

Ayrıca Ayvatoğlu'nun çok sayıda devlet büyüğü ile fotoğrafları ortaya çıktı. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204