Olcay Senem Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Olcay Senem Öldü mü?

Kültür ve Turizm Müdürlüğünde tacize ve mobbinge uğradığı iddiasıyla Türkiye’ye sesini duyuran kanser hastası Olcay Senem hayatını kaybetti. Olcay Senem Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Olcay Senem Öldü mü?

Olcay Senem Kimdir, Nereli, Kaç Yaşında, Ne İş Yapar? Olcay Senem Öldü mü?

Kültür ve Turizm Müdürlüğünde tacize ve mobbinge uğradığı iddiasıyla Türkiye’ye sesini duyuran kanser hastası Olcay Senem hayatını kaybetti.

Olcay Senem kimdir? Olcay Senem aslen nereli? Olcay Senem tacize mi uğradı? Olcay Senem öldü mü? Olcay Senem ne iş yapar? Olcay Senem kurtuldu mu?

Kars'ta Olcay Senem, kurum müdürü Hakan Doğanay tarafından taciz, hakaret ve mobbinge maruz kaldığını iddia etmiş ancak Doğanay bu iddiaları reddetmişti.

Olcay Senem “Kanser olup da kanserden değil çaresizlikten yokluktan ölen insanlar gördüm…Sokakta banklarda yatan insanlar gördüm. Pandemide misafirhane bulamayınca ben de açıkta kaldım, Ahbap’a, Haluk Levent’e ve Mansur Yavaş’a teşekkür ediyorum.” demişti.

Kars’tan Ankara’ya gelip kemoterapi gören bir kanser hastası olarak kalacak yer sorununu yaşadığını hatta misafirhane bulmanın en büyük sorun olduğunu söyleyen Olcay Senem Ankara Büyükşehir Belediyesi'nin misafirhanesine konuk olmuştu 

Olcay Senem bugün hayatını kaybetti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204