Yüzbaşı Ertuğ Güler Kimdir? Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler Nereli, Kaç Yaşında?

Milli Savunma Bakanlığı Irak'ın Gara Bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada Yüzbaşı Ertuğ Güler'in şehit düştüğünü açıkladı. Yüzbaşı Ertuğ Güler kimdir, nereli, kaç yaşında?

Yüzbaşı Ertuğ Güler Kimdir? Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler Nereli, Kaç Yaşında?

Milli Savunma Bakanlığı Irak'ın Gara Bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada  Yüzbaşı Ertuğ Güler'in şehit düştüğünü açıkladı. 

Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler kimdir? Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler nereli? Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler aslen nereli? Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler kaç yaşında? Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler ne zaman şehit oldu? Şehit Yüzbaşı Ertuğ Güler  nerede şehit oldu? Okurlarımız için derledik.

 Yüzbaşı Ertuğ Güler Irak'ın kuzeyinde Gara bölgesinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit oldu. 

 Yüzbaşı Ertuğ Güler yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu.

Şehidin ardından Milli Savunma Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada  "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah'tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." ifadeleri kullanıldı. 

Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, mesajında "Kahraman şehidimize şahsım ve Milli Savunma Bakanlığı mensupları adına Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve asil milletimize başsağlığı ve sabır dilerim." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Berk
Berk - 3 hafta Önce

biliyorum ki kimse bana inanmayacak ben 14 yaşımdayım ve anasınıfı öğretmenimin sevgilisydi o zamanlar küçüktük anlamıyorduk bi ara ona demiştim benim öğretmenim sana bakmaz diye gerçekten birbirlerini çok severek evlendiler ben Kırklareli Babaeski Büyükmandıra köyünden yazıyorum duyduğumda çok üzüldüm Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine baş sağlığı dilerim

Feyzullah
Feyzullah - 3 hafta Önce

2013 2014 de bitsin tatvanda askerlik yapmıştım orada bizim komutanımızda çok mükemmel birisiyle tam anlamıyla asker sivil komutanımız bugün şehit haberini aldık her yerde onun fotoğrafları var Allah’ım gani gani rahmet eylesin ailede sabırlar versin

Recep
Recep - 3 hafta Önce

Bitlis tatvan da üsteğmenimiz tim komutanımızdı ertuğ güler çok üzüldük Allah rahmet eylesin 3/4 devreler

Asker
Asker - 3 hafta Önce

O benim kumtanımdı Tatvan da on çok severdim hiç aklımda çıkmıyor hayla inanmiyorum sanki rüya keşke rüya olsaydı çok üzdün bizi hep kalbimdesin Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun

Mistafa
Mistafa - 3 hafta Önce

2012 de baba eskide gorev yapiyodu ordan taniyom cok hareketliydi Allah rahmet eylesin

Hilmi
Hilmi - 3 hafta Önce

2016 da edirne keşanda böluk komutanıydı Alllah rahmet eylesin

Bir Anne
Bir Anne - 3 hafta Önce

Mekanin cennet olsun paşam
OĞLUMUN KOMUTANI...

Ahmet
Ahmet - 3 hafta Önce

2010 yılında Babaeski de komutanimdi çok iyi biriydi tam askerdi. Bizlerle ilgilenirdi Allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER

banner205

banner204