Yüz Yüze Eğitim ve Normalleşmede Değişiklik mi Olacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sakarya'da gazetecilerin sorularını yanıtladı. Selçuk, normalleşme ve yüz yüze eğitim ile ilgili çarpıcı mesajlar verdi.

Yüz Yüze Eğitim ve Normalleşmede Değişiklik mi Olacak?

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Sakarya'da okul ziyaretlerini sürdürüyor. İncelemeler sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Selçuk önemli mesajlar verdi.

Bakan Selçuk, riskli illerde azalan bir ivme söz konusu olduğunda okulların durumunun da buna göre değişeceğini ve ek açılımlar olabileceğini ifade etti. Selçuk, yerinde yönetime dikkat çekti. İşte Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un yüz yüze eğitim ve normalleşme ile ilgili son dakika açıklamaları...

MİLLİ EĞİTİM BAKANI ZİYA SELÇUK'TAN SON DAKİKA YÜZ YÜZE EĞİTİM AÇIKLAMASI

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk yüz yüze eğitim ile ilgili Sakarya'da şu açıklamaları yaptı:

Sakarya'dayız. Okullarımızda incelemeler yapıyoruz. Görüşmeler ve bir takım değerlendirmeler yapıyoruz. Yapabileceğimiz neler var, bunları belirlemek ile meşgulüz. Okulum temiz belgelerinin gereğinin yapılıp yapılmadığını kontrol ediyoruz. Bu süreci el birliği ile götüreceğimizi düşünüyorum. Velilerimiz ve öğretmenlerimizin desteğine ihtiyacımız var. Mavi renge doğru yönelen bir çaba olmasını istiyoruz. Çocuklarımız temassız oyun oynuyorlar. Elimizden geleni fazlası ile yapıyoruz. Bugünler zor günler. Öğretmen ve okul yöneticilerimizin desteği ile bugünleri aşacağız.

"ŞEHİTLERİMİZİN ACISINDAN İÇİMİZ BURUK"

"Çocuklar bir bayram yeri gibi bakıyorlar." diyen Selçuk, "Sınıfların atmosferi çok farklılaşmış. Öğretmen ve öğrencilerimiz başka bir sevinci yaşıyorlar." dedi. "Şehitlerimizin olduğu günde yüreğimizde bir burukluk var." diyen Selçuk, şehitlere rahmet diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204