Aydinlik.com.tr'nin Genel Yayın Yönetmeni Değişti

Aydinlik.com.tr'de önemli bir görev değişikliği yaşandı. Genel Yayın Yönetmeni Tevfik Kadan, görevini Beyhan Korkman'a devretti.

Aydinlik.com.tr'nin Genel Yayın Yönetmeni Değişti

Aydinlik.com.tr internet sitesi, yeni yıl için yeni projelerini hazırladı.

2021'de çok daha gelişmiş bir altyapı ve geniş kadrosuyla okuyucularını selamlayacak olan Aydinlik.com.tr'de, önemli de bir görev değişikliği yaşandı.

Sitenin Genel Yayın Yönetmeni Tevfik Kadan, görevini Beyhan Korkman'a devretti.

BEYHAN KORKMAN KİMDİR?

1992 yılında Muğla’da doğdu.

İlk öğrenimini Milas'ta tamamladı. Milas Anadolu Teknik Lisesi'nde Bilgisayar Programcılığı okudu. Lisans öğrenimini Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde tamamladı. Halen Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Yüksek Okulu ve Kırklareli Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İktisat Yüksek Lisans öğrencisidir.

Lise yıllarında TGB Milas İlçe Başkanlığı; üniversite döneminde TGB Muğla İl Başkanı, Öncü Gençlik Muğla İl Başkanı ve Öncü Gençlik GYK üyeliği görevlerini yaptı. Üniversite eğitimini tamamladıktan sonra Vatan Partisi Muğla İl Sekreterliği ve Vatan Partisi İstanbul İl Sekreterliği görevlerini yürüttü. 2017 yılında yapılan 10. Olağan Genel Kurultay'da Vatan Partisi Merkez Karar Kurulu üyeliğine seçildi ve halen bu görevi yürütmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204