Bu Video İttifakı Karıştırır: CHP'li İsimden, Akşener'e Zehir Zemberek Sözler!

Almanya'da CHP tarafından düzenlenen toplantıda kürsüye çıkan bir CHP'li kadın, Meral Akşener'e sert sözlerle yüklendi.

Bu Video İttifakı Karıştırır: CHP'li İsimden, Akşener'e Zehir Zemberek Sözler!

CHP ile İYİ Parti arasında kriz yaratacak bir video ortaya çıktı. Almanya'da CHP tarafından düzenlenen toplantıda kürsüye çıkan bir CHP'li kadın, Meral Akşener'e 'Kod adı Asena' diyerek sert sözlerle yüklendi.

CHP'nin etkinliğinde konuşma gerçekleştiren kadın, Meral Akşener'e odukça sert sözlerle yüklendi, "İYİ Parti Genel Başkanı olan şahsı da unutmadık, unutmayacağız. Kimse bizi balık hafızalı zannetmesin. Sadece bu seferlik, bir seferlik sineye çektik ve rafa kaldırdık." dedi.

MİLLET İTTİFAKI'NI KARIŞTIRACAK SÖZLER

Almanya'da gerçekleşen CHP etkinliğinde Meral Akşener'i sert sözlerle eleştiren ve bir seferlik sineye çektiklerini ifade eden CHP'li kadın, "Unutmayacağız. 12 Eylül'de öldürülen devrimci, solcu gençlerin kanı elinde olan, henüz 17 yaşındayken yaşı büyütülerek idam edilen Erdal Eren'e katil diyen, Mehmet Ağar ve Abdullah Çatlı ile birlikte 90'lı yıllardaki faili meçhul cinayetlerde adı geçen kod adı 'Asena' bugün İYİ Parti Genel Başkanı olan şahsı da unutmadık, unutmayacağız." dedi.

Sözlerini sürdüren CHP'li isim, "Kimse bizi balık hafızalı zannetmesin. Sadece bu seferlik, bir seferlik sineye çektik ve rafa kaldırdık." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204