Cihat Yaycı'ya Alçak Tehdit: Seni Asacaklar!

Müstafi Tümamiral Cihat Yaycı Yunanistan ve FETÖ bağlantılı olduğu tahmin edilen kişilerce tehdit edildi.

Cihat Yaycı'ya Alçak Tehdit: Seni Asacaklar!

Müstafi Tümamiral Cihat Yaycı Yunanistan ve FETÖ bağlantılı olduğu tahmin edilen kişilerce tehdit edildi.

Bahçeşehir Üniversitesi Denizcilik ve Global Stratejiler Merkezi’nin FETÖ’cülere ve Türkiye karşıtlarına karşı yürüttüğü faaliyet  'Mavi Vatan' karşıtlarını rahatsız etti.

BAU DEGS tarafından Ege Denizi’ndeki adalara Türkçe verilen isimlerin paylaşılması Yunanistan ve FETÖ bağlantılı sosyal medya hesaplarını çileden çıkardı.

“Adalar Denizi Adalarının Ecdadımızca Verilen Türkçe İsimleri” başlığıyla paylaşılan haritaya   “inebahtı” isimli hesap şunları yazdı:“Vatandaşlarınıza çok fazla yalan söylüyorsunuz Cihat Bey. Yunanistan'ı maksimalist konumlarla suçluyorsunuz ve yine de bu saçma haritaları üretiyorsunuz. Ege adaları  Yunanistan’dır. Bunu hiçbir şey değiştirmeyecek. Misak-ı Milli değil, Mavi Vatan değil. Bunlar, siz vatandaşların ekonomiye ve Türk devletinin devam eden izolasyonuna odaklanmamanız için uygun yalanlar. İhanetin yüzünden seni asacaklar. “

Kendisine sosyal medyadan yöneltilen tehditlerle ilgili konuşan Amiral  Cihat Yaycı “Biz vatanımızı, milletimizi, devletimizi savunmak için başımızı koyduk. Ölümden öte köy yok, allahın verdiği can, ancak allahın takdiri ile alınır. Milli meselelerde milli bir duruş sergiliyoruz. Yaptığımız çalışmalar yurt dışında da ses getiriyor. Bu, hem FETÖ’cüleri hem de başta Yunanlılar olmak üzere Türkiye düşmanlarını çok ciddi bir şekilde rahatsız ediyor. Güya bizi yıldıracaklarını sanıyorlar. Biz siyasi bir çalışma yapmıyoruz. Türkiye’nin milli menfaatleri çerçevesinde akademik ve hukuki gerçekleri ortaya koyuyoruz. Bunu Türk gençleriyle birlikte yapıyoruz. Bu Türkiye düşmanları son derece rahatsız ediyor. Rahatsız etmesi de doğal. Çünkü bunlar hain… Hainin rahatsız olması bizi çok daha fazla azimlendiriyor. Demek ki biz bu çalışmaları yapmaya daha kuvvetli bir şekilde devam etmeliyiz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204