Ece Üner: "Vatanını Kollamak İstemeyen Kim'in Arkasını Kolluyor"

Ece Üner'in Kim Kardashian’a yönelik sözleri gündemden düşmüyor. Üner, “Vatanını kollamak istemeyen Kim’in arkasını kolluyor!" ifadelerini kullandı.

Ece Üner: "Vatanını Kollamak İstemeyen Kim'in Arkasını Kolluyor"

Türkiye, Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner’in Azerbaycan-Ermenistan çatışmalarıyla ilgili Kim Kardashian'ın sözlerine verdiği cevabı konuşuyor.

Üner, hafta başında Ana Haber Bülteni canlı yayınında Kardashian için “Kardashian'ın kameraları göstermeye alışık olduğu dolayısıyla hepimizin yakından tanıdığı büyük bir kaynağı var. Bu sözleri söylerken de bu çıkışı yaparken de yine aynı kaynağı mı referans aldı. acaba?” demişti.

Üner'in bu sözlerine birçok kanattan karşı çıkışlar gelirken birçok destek mesajı da geldi. Ece Üner’e ilk olarak Deniz Çakır tepki göstermişti. Daha sonra ikilinin bu diyoloğuna birçok isim dahil oldu.

Tarihçi Muat Bardakçı da Habertürk'teki bugünkü köşesinde, Ece Üner'e destek konulu bir yazı makale kaleme aldı.

Murat Bardakçı’nın yazısı karşısında teşekkür mesajı yayımlayan Ece Üner şunları yazdı:

“Vatanını kollamak istemeyen Kim’in arkasını kolluyor! Daha önce kadınlara başörtüsü yüzünden saldıranları, kanser tedavisi gören hemcinslerine manevi eziyet edenleri, kişiye ve olaya göre tepki verip feminizmin içini boşaltanları saymıyorum bile! Teşekkürler Murat Bardakçı.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204