FETÖ'cülerden Alçak Hareket: 'Stop Erdoğan' Reklamı

FETÖ'cüler New York'un en işlek caddelerinden birinde yer alan reklam panolarına, Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhinde çirkin ifadelerin yer aldığı ilanlar verdi.

FETÖ'cülerden Alçak Hareket: 'Stop Erdoğan' Reklamı

New York'un en işlek caddelerinden birin Time Square'de yer alan reklam panolarında Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhinde ilan veren FETÖ'cüler, kara propaganda faaliyetlerini sürdürüyor.

"STOP ERDOĞAN" İLANLARI

New York'ta yer alan elektronik reklam panolarına ilan veren FETÖ'nün ABD'deki platformlarından olan "Silenced Turkey" oluşumu, Türkiye ve Erdoğan düşmanlığında sınır tanımayacak reklam panolarına "Stop Erdoğan" yazılarını yazdırdı. 

Özellikle ünlü markaların reklam yüzbinlerce dolara reklam verdiği yer olarak bilinen Time Square'de ilan veren FETÖ'cü platform Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhinde kara propaganda faaliyetleri gerçekleştirdi.

FETÖ'cüler daha önce de benzer kara propaganda yönetimini uygulamış, New York'ta taksilerin üzerlerinde bulunan reklam panolarına Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhinde ilanlara yer verilmişti.

"BU İHANET ŞEBEKESİ TÜRKİYE'Yİ DURDURAMAZ"

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, söz konusu reklamlara Twitter'dan çok sert tepki gösterdi.

Çelik, "Bu ihanet şebekesi Türkiye'yi durduramaz, Cumhurbaşkanımızın kararlı yürüyüşünü durduramaz. FETÖ ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor." ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204