İsmail Küçükkaya Fatih Portakal’la İlgili Bilinmeyen Gerçeği Açıkladı

FOX TV sunucusu, gazeteci İsmail Küçükkaya, 'Ben Fatih Portakal ile kanka değilim, oturup yemek yemişliğim bile yok' dedi.

İsmail Küçükkaya Fatih Portakal’la İlgili Bilinmeyen Gerçeği Açıkladı

Fox TV sunucusu İsmail KüçükkayaArmağan Çağlayan'ın YouTube kanalındaki 'Gör Beni' programına konuk oldu. Programda Küçükkaya olay yaratan açıklamalarda bulundu.

Küçükkaya Fatih Portakal'ın kanaldan ayrılması ile ilgili olarak, "Sizce geçmeli miydim? Ben tam yaz ayında, ağustosun ortasında yayın yönetmenimiz Doğan Şentürk beni aradı. 'Neredesin?' dedi. Araba olduğumu ve tatile gittiğimi söyledi. 'Gitmesen, yarın bir görüşelim. Önemli bir konu var. Fatih bırakıyor' dedi. Şentürk bana '2 hafta önce söyledi, aracılar gönderdim. Hiçbiri ikna edemedi, bırakıyor' dedi. Şaşırdım ve üzüldüm. Biz Fatih'le 7 yıldır beraber yapıyorduk. Ben bir kere sabahı seviyorum. İkincisi, alışmışım ve yapıma uygun, bambaşka bir sabah haberi yapıyorum. Ben bunu bırakmak istemedim, ben mutluyum" şeklinde konuştu.

"Fatih Portakal ile kanka değilim. Yemek yemişliğimiz yok"

"Fatih Portakal ile iyi bir ikili gibi gözüküyordunuz, şu anda yapılacak ilk genel seçimde Selçuk Tepeli ile aynı uyumu gösterir misiniz" sorusu üzerine ise İsmail Küçükkaya, "Ben Fatih Portakal ile kanka değilim, oturup yemek yemişliğim yok. Birkaç kere Yönetim Kurulu Başkanı, Doğan Şentürk, Fatih ve ben kuru fasulye yemeğe gittik, yılda birkaç kez o kadar. Ben Fatih Portakal'ı severim, 7 yıl boyunca cesur bir şey yaptı. Sonrasında bırakmak istedi, Fatih'le de konuştum. Ama bir karar verdi, kendi kararı. Kanka değiliz ama işini iyi yapma gayreti içinde olan iki gazeteci olarak seçimleri sunduk" ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204