Kılıçdaroğlu Uyuşturucu ve Organ Ticaretine Vergi Önerdi: Sosyal Medya Yıkıldı

Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticaretine vergi önerisine yapılan komik yorumları derledik.

Kılıçdaroğlu Uyuşturucu ve Organ Ticaretine Vergi Önerdi: Sosyal Medya Yıkıldı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisinde bulundu. 

Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisine sosyal medyada çok komik yorumlar yapıldı.

Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da sosyal medyadan yorum yapanlar arasındaydı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisinde bulunmuştu. Kılıçdaroğlu uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisini yurt dışında kirli işler yapanların paralarını Türkiye'ye vergisiz getirdikleri iddiasına dayanarak yaptı.

Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisi sosyal medyada gündem oldu.

Sosyal medya kullanıcıları Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisine çok komik yorumlar yaptılar.

Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu da yorum yaptı.

Ankara Havadis olarak Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisine sosyal medyada yapılan komik yorumları sizler için derledik.

Kılıçdaroğlu açıklamasında, "Uyuşturucu paraları, organ ticareti yapanların paraları, fuhuş üzerinden ticaret yapanlar paralarını Türkiye’ye getirirse hiç vergi yok. Şu kendisini muhafazakar partisi olarak tanıtan partiye bakın.Organ ticareti, fuhuş sıfır vergi. İnsan ticareti sıfır vergi. Asgari ücret vergiye tabii, niçin? Uyuşturucu ticareti yapandan adamdan vergi alacaksın, organ ticareti yapan adamdan vergi alacaksın, kara parayla devleti dolandıranlardan vergi alacaksın" demişti.

İşte Kılıçdaroğlu'nun uyuşturucu ve organ ticareti yapanlardan vergi alınması önerisine sosyal medyada yapılan yorumlardan bazıları:

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204