Mehmet Bülbül Kimdir? Savcı Bülbül Neden Gündem Oldu?

Sosyal medyada “Savcı Bülbül İstifa” etiketi gündemde hızla birinci sıraya yerleşirken vatandaşlar Savcı Bülbül oalyının ne olduğunu merak ediyor.

Mehmet Bülbül Kimdir? Savcı Bülbül Neden Gündem Oldu?

Osmaniye Devlet Hastanesinde yaşanan olayın ardından Twitter'da "Savcı Bülbül İstifa" etiketi gündem oldu. Peki Savcı Bülbül olayı nedir? Savcı Mehmet Bülbül Kimdir? Savcı Bülbül ne dedi?

Savcı Bülbül Olayı Nedir?

Osmaniye Devlet Hastanesine ortopedi servisine muayene olmak için giden Osmaniye Cumhuriyet Savcısı Mehmet Bülbül, iddiaya göre ortopedi doktoru Kemal Gökhan Günel'e sırası ve randevusu olmadan muayene olmak istedi. Günel'in bunu reddetmesi üzerine yaşanan tartışma sonrası, doktor Günel karakolda ifadeye çağrıldı. Meslektaşlarıyla birlikte karakolda ifade veren Günel, serbest bırakıldı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ARZU ASİL
ARZU ASİL - 8 ay Önce

TOPLUMA ÖRNEK OLMASI GEREKEN SAVCIMIZA BU HAREKETİ HİÇ YAKIŞTIRAMADIM. ADI ÜSTÜNDE ADALET BAKANLIĞINA BAĞLI ÇALIŞIYORSUNUZ. ADALEEETTTTT
SİZ BUNU YAPARSANIZ HALK NE YAPAR . HERŞEYİN BİR USLUBÜ VARDIR.

İsimsiz
İsimsiz - 8 ay Önce

hiçbirşey bilmeden cahilce "dilerim görevden alınırlar" diyen beyin yoksunu şahsiyetlere sesleniyorum. birde Basın açıklamasını okuyun, o zamanda eminim ki doktoru gömersiniz. daha dün hastahaneye gitmiştim ve doktorun keyfiyeti yüzünden saatlerce bekledim. dışarıda onlarca hasta beklerken içeriden oyun sesleri geliyordu telefondan. her mesleğin yüz kararsı tabiki var ama direk savcıya yüklenmekte zeka geriliğidir bence.

Selim Özkök
Selim Özkök - 8 ay Önce

Liyakatsız adamları böyle makamlara oturtursan, ham başkasının haklarını yer, hemde toplumun başına külhanbeyi gesilirler. Dilerim görevden atarlar.

Gülizar özçelik
Gülizar özçelik - 8 ay Önce

Doktor medya önünde diye haklı sayılamaz doktora göre savcının azından her çıkan kelime kendine aykırı kendi söylediklerini çok güzel medya önünde yumşatıyor. Ülkede savcı hakim isen vay haline savcı şunu yapamaz hakim bunu yapamaz yapar ise olay onlarında insan oldugu unutuluyor malesef sonra iki kelimeyi Bi araya getiremeyen kişilerin agzına sakız oluyorlar malesef Bi insanı sağlık çalışanları adı altında bilip bilmeden linç etmek hak diyorsunuz ya haksızlığın en kötüsü.

Fatih
Fatih - 8 ay Önce

İleri derecede tip 1 diyabet hastasıyım. Buna baglı bir sürü kronik rahatsızlık artı vücudun önemli yerlerinde platin protez var. Şimdi uzatmayalım bugün doktora gittim haaa bu arada agır engelliyim. Doktorda sıra nicedir bulamıyorum nasıl oluyor onuda anlamış değilim. Ayaklarımın altı şekerden ötürü delindi nasır yara oldu ve yürümeyi bırak ayaga kalkmak bile çok zor olmaya başladı. 70 km mesafeden kastamonu egitim ve araştırma hastanesine geldim iki doktor nöbetçiymiş ilk birine gittim derdimi anlattım sıra yok çok kötü durumdayım vs vs vs die anlattım hatta ayagımı gösterdim ama bırakın ilgilenmeyi resmen kovdu artı ne yapayım bende hastayım dedi. Sonra hemen karşısında bir başka doktor bu genç belki halimi anlar dedim ama oda aynı tepkiyi verdi ama ikinci doktor yine en azından seviyeli bir şekilde olmaz dedi. Şimdi şuradan soruyorum biz nasıl sıra alacagız insanlar başhekimlige gittim onlar bile resmen kovdu yani şimdi bunların neyini koruyalım. Salla başını al paranı boş bol dimi

isimsiz
isimsiz @Fatih - 8 ay Önce

öncelikle yeterli sayıda doktor yoksa bu doktorun değil sistemin suçu. doktora çemkireceğinize hizmet alabilmek için oyunuzu dikkatli kullanın, yetmez, aktif vatandaş olun. vatan-millet edebiyatına kanmadan hakkını arayan bireyler olun!
savcı belki masumdur diyenler.... ya Allah aşkına buna cidden binanıyor musunuz? bir kere savcılık nasıl açıklama yapar? nasıl? bu zaten yanlış. ayrıca her tartışmada ters kelepçe ile aynı gün ifadeye çağırma gibi bir adeti mi savcılığın? geç bunları anam babam geç! hepsini biliyoruz, bal gibi muayene olmak istemiş, istediğini alamayınca da gücünü kullanmış. sevgilisi için yurda polis gönderen savcıyı unuttunuz mu?

SIRADAKİ HABER