Nedim Şener'den Özgür Özel'e Sert Hatırlatma

Nedim Şener, Özgür Özel'in kendisine yönelik FETÖ'cü imasına sert sözlerle yanıt verdi.

Nedim Şener'den Özgür Özel'e Sert  Hatırlatma

CHP Grup Başkan Vekili Özgür Özel Twitter hesabından, gazeteci Nedim Şener'e FETÖ'cü imasında bulunmuştu.

Özgür Özel, "Ah Nedim Ah Sen Fetö ile iş tutan Soyluyla iş tutmaya devam et. Cezaevine dört duvarın ardına koğuş arkadaşın dimdik girdi dimdik çıktı. Oysa sen savruldun savrulmak ne sen zihnen teslim oldun."Benim cemaatle sorunum yok çocuğumu okullarına yollayabilirim" ifadeleri kime ait?" ifadelerini kullanmıştı.

Nedim Şener Özgür Özel'e verdiği cevapta, 'FETÖ’cülerin davetiyle 2013’te Amerika’ya giden sizdiniz' diyerek FETÖ'nün yayın organlarının kapatılmasına karşı yapılan eylemlere verilen desteği hatırlattı.

"Benim hiçbir cemaatle meselem olmadı, devletteki çete ile kavgam oldu. Bunu da mahkemede söyledim. Sen “Hocaefendi ile benim ne sorunum olabilir ki” yalanını nerenden uydurdun 46’lık Sen beni “devlete katil” deyip PKK’nın siyasi ayağından vekil olanla karıştırma.

FETÖ’cülerin davetiyle 2013’te Amerika’ya giden sizdiniz, ATATÜRK’ün kurduğu partiye FETÖ’cü danışmanları dolduran sizsiniz, PKK’nın siyasi ayağı ile iş tutan sizsiniz, dik durmak bir yana FETÖ’nün gazete televizyonlarının bankasının önüne yatan siz siziniz. FETÖ’cülerin peşine ‘inanç grubu cemaat” diye zıplaya zıplaya peşinde koşan bizzat sendin. Dik duran değil FETÖ’cülerin önüne yatan sendin. Nerede “hocaefendi” demişim ıspatla yalancı"

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204