Thodex Skandalında Flaş Gelişme!

Thodex'in kurucusu ve yöneticisi Faruk Fatih Özer'e yönelik operasyonlar kapsamında Arnavutluk’ta 2 kişinin daha gözaltına alındığı öğrenildi.

Thodex Skandalında Flaş Gelişme!

Sabah Gazetesi'ne göre, Arnavutluk'a kaçtığı belirlenen ve hakkında Interpol tarafından kırmızı bülten çıkarılan Thodex'in kurucusu ve yöneticisi Özer'in yakalanmasına yönelik çalışmalar sürüyor.

Faruk Özer'e yardım ettikleri iddia edilen iki kişinin daha Arnavutluk polisince gözaltına alınıdğı öğrenildi. Soruşturmanın gizliliği açısından Arnavut kökenli olduğu öğrenilen iki kişinin kimlikleri hakkında bilgi verilmedi. Ancak yakalanan kişilerin Tiran'da değil ülkenin başka bir bölgesinde gözaltına alındığı öğrenildi.

ÇEMBER DARALIYOR

Emniyet Genel Müdürlüğü'nce oluşturulan beşer kişilik iki ekibin de destek verdiği çalışmalar kapsamında geçtiğimiz günlerde Özer'in Tiran'da kaldığı binaya baskın düzenlenmişti. Arnavut uyruklu 2 kişi yardım ve yataklıktan gözaltına alınmıştı. Yakalanan şüphelilerden bir kişinin Özer'i havalimanında karşıladığı ve kendisine saklanması konsunda yardımcı olduğu tespit edilmişti.

Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021, 23:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER