Türkiye Karabulut Ailesine Ağlıyor: Adeta Katliam!

Mersin'de, bir hafta içinde eşini, kayınvalidesini ve görümcesini koronavirüs nedeniyle kaybeden 7 aylık hamile Buket Karabulut bebeğini de kaybetti.

Türkiye Karabulut Ailesine Ağlıyor: Adeta Katliam!

Mersin'ni Tarsus ilçsinde yaşayan iş insanı Murat Karabulut (37), bazı belirtiler sonrasında rahatsızlanmasının ardından hastaneye kaldırıldı. Tedavi altına alınan ve koronavirüs testi pozitif çıkan Karabulut'un annesi Fadime Karabulut ve kız kardeşi Selda Karabulut'a da test yapıldı. Koronavirüs testleri pozitif çıkan anne-kız da son sağlık durumları ağırlaşınca hastaneye kaldırıldı.

Tarsus Devlet Hastanesi'nde tedavi altında ve müşahade altında tutulan Murat Karabulut koronavirüse yenik düşerek 8 gün önce hayatını kaybetti. Karabulut'tan gelen son dakika haberi koronavirüsün yayıldığı ailede adeta yıkıma neden olurken diğer yandan aile bireyleri kovid savaşlarını vermeye devam etti.

Mersin'de Şehir Hastanesi'nde koronavirüs tedavisi gören anne Fadime Karabulut da bu sırada yavaş yavaş koronavirüse teslim oldu. oğlu Murat Karabulut'un ardından Fadime Karabulut'tan da üzücü son dakika haberi geldi. Anne Karabulut evladından 2 gün sonra yaşama veda etti.

Sivaslılar Derneği'nde yönetici olan Selda Karabulut ise dün aynı hastanede hayatını kaybetti. Anne, oğlu ve kızı, aynı mezarlıkta yan yana toprağa verildi.

Ve son olarak kahreden haber çekirdek ailenin hayatta kalan tek üyesi ve karnındaki bebeğinden geldi. Bir hafta içinde hem eşini, hem kayınvalidesini hem de görümcesini kaybeden 7 aylık hamile 32 yaşındaki Buket Karabulut yaşadığı üzüntü ve strese daha fazla dayanamadı. Karabulut bebeğinin karnında can verdiğini öğrendi.

Fenalaşan anne adayının, yakınları tarafından kaldırıldığı özel hastanede bebeğini kaybettiği belirlendi. Erkek olduğu bildirilen bebeğin cesedi sezaryen ile alındı. Tarsus'ta Şehir Mezarlığı'nda defnedilen minik bebeğin cenazesinde gözyaşları sel oldu. Cenazede 2 çocuk annesi Buket Karabulut'un yakınlarının yardımı ile ayakta durabildiği görüldü.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204