Ümitcan Uygun'un Ağabeyinden Müge Anlı'ya Ölüm Tehditi

Aleyna Çakır'ı öldürdüğü iddia edilen Ümitcan Uygun'un ağabeyi sosyal medyadan Müge Anlı'yı ve tepki gösterenleri ölümle tehdit etti.

Ümitcan Uygun'un Ağabeyinden Müge Anlı'ya Ölüm Tehditi

Ankara’da, Aleyna Çakır'ın ölümüyle ilgili baş şüpheli olan ve gözaltına alındıktan sonra serbest bırakılan Ümitcan Uygun, sosyal medya hesabı üzerinden uyuşturucu kullanırken yaptığı paylaşım sonrası 'Uyuşturucu ve Uyarıcı Madde Kullanmak ve Kullanılmasını Alenen Özendirmek' suçundan tutuklanmasının ardından ağabeyi, Ümitcan Uygun'un sosyal medya hesabı Instagram üzerinden başta sunucu Müge Anlı olmak üzere tepki gösterenleri ölümle tehdit etti.

'ALEYNA'NIN ÖLÜMÜNÜ HERKESE YAŞATACAĞIM'

Ümitcan Uygun'un ağabeyi sosyal medyadan paylaştığı mesajlarda, "Aleyna'nın ölümünü herkese yaşatacağım. Müge Anlı bunu sen de tadacaksın! Kardeşime kim yanlış yaptıysa hepsi bedelini hayatlarıyla ödeyecek. Yazan baba yürekliler var, hepinizi keserim. Bana öyle kabadayılık yapmayın. Ümitcan'ın hakkını kimseye yedirtmeyeceğim. Herkes canıyla da olsa alacak. Göreceksiniz, ağabeyi onu yalnız bırakmıyor" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204