Yoğun Bakım Doktoru 'Oh Be' Notuyla Paylaştı: Sevindiren Haber!

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli bir yoğun bakım doktorunun sosyal medyada ‘Oh be’ notuyla yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Yoğun Bakım Doktoru 'Oh Be' Notuyla Paylaştı: Sevindiren Haber!

Kocaeli Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli bir yoğun bakım doktorunun sosyal medyada ‘Oh be’ notuyla yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Koranavirüsle mücadele tüm hızıyla devam ederken yaklaşık iki ay önce başlatılan kısıtlama önlemleri sonuç verdi. 30 bini geçen vaka sayısı 6 binlere kadar geriledi.

Koronavirüsle mücadelede vaka sayısındaki düşüş yoğun bakım doluluk oranlarını da etkilemeye başlarken Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli bir yoğun bakım doktorunun sosyal medyada ‘Oh be’ diyerek paylaştığı boş yoğun bakım ünitesi fotoğrafı dikkat çekti.

Aralık ayının ilk haftası yüzde 72'yi geçen yoğun bakım ünitelerindeki doluluk oranı da dün itibarıyla yüzde 60'ın altına çekildi.

Çarpıcı gerilemenin yaşandığı illerden biri de Kocaeli oldu.

Darıca Farabi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde görevli Yoğun Bakım Hekimi Deniz Heppekcan'ın sosyal medya hesabından  yaptığı paylaşım dikkat çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner205

banner204